Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec
1
  • JAREK EMIL
    09:30
    01/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 3, miejsce 3

  • BAZYLUK WIESŁAW
    11:00
    01/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 25, miejsce 1

  • KAŁĄŻNA MARGARETA
    13:15
    01/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 13, miejsce 15

2
  • KRASNA MARIA
    09:30
    02/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 40B, rząd 16, miejsce 12

  • ZIENKIEWICZ IRENA
    09:30
    02/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 21

  • GRUSZKA KRYSTYNA
    11:00
    02/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 10A, rząd 3, miejsce 8

  • PELIKAN JAN
    11:45
    02/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 15A, rząd 4, miejsce 1

  • GOŁAWSKI KAZIMIERZ
    12:30
    02/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 19B, rząd 6, miejsce 11

3
4
  • ORLIK ANNA
    09:30
    04/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 19, miejsce 10

  • WOJCIECHOWSKA HALINA
    11:00
    04/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 10, miejsce 13

  • SYPIEŃ IRENA
    12:30
    04/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 15B, rząd 1, miejsce 14

  • SŁOŃ HALINA
    14:00
    04/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 51B, rząd 2, miejsce 24

5
6
  • KOSZELUK JÓZEF
    09:30
    06/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 24

  • TROCHANOWSKI JAN
    11:00
    06/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 22

  • CIĘŻKI ANDRZEJ
    12:30
    06/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13, miejsce 23

  • KUBEJKO CZESŁAWA
    14:00
    06/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 24B, rząd 8, miejsce 5

7
  • ZIMNAWODA MARZENA
    11:00
    07/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 23A, rząd 2, miejsce 14

  • KRUSZCZYŃSKI ANDRZEJ
    12:30
    07/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 26

  • CZAJKA BARBARA
    14:00
    07/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 3, miejsce 21

8
  • KWAK EWELINA
    09:00
    08/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 27

  • ŁUC TADEUSZ
    11:00
    08/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 1B, rząd 4, miejsce 5

  • HORODECKA MARIANNA
    11:00
    08/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 16B, rząd 17, miejsce 3

  • BĄK JÓZEF
    12:30
    08/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 9, miejsce 13

  • WRÓBLEWSKA IRENA
    14:00
    08/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 15A, rząd 9, miejsce 5

9
  • DURA CZESŁAWA
    12:30
    09/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13, miejsce 26

  • CIEMCIOCH ADAM
    13:15
    09/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 4, miejsce 9

  • WOJTUNIK WANDA
    14:00
    09/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 2, miejsce 2

10
  • KIERMACZ JAN
    08:30
    10/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 25

  • MATYJASIAK FRANCISZEK
    10:15
    10/07/2020

    SALA: PRZY GROBIE
    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 25, miejsce 14

  • KORBANEK JÓZEF
    11:00
    10/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 1, miejsce 17

  • BEKIERSKA BOŻENA
    12:30
    10/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 1, miejsce 3

  • KASPRZAK JANINA
    13:15
    10/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 1, miejsce 8

  • BADOWSKI JAN
    13:15
    10/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 3, miejsce 16

  • OLTON MIROSŁAWA
    14:00
    10/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 28

11
  • OLENDER LESZEK
    09:30
    11/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 8, miejsce 20

  • GOGLER ALEKSANDER
    10:30
    11/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY
    Miejsce pochówku: kwatera 47A, rząd 8, miejsce 24

  • JANAS ALICJA
    11:00
    11/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 14, miejsce 7

  • KACZOR FELIKS
    12:00
    11/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 14, miejsce 9

  • MOTYL ANTONI
    12:30
    11/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 21B, rząd 24, miejsce 12

  • GĄTKIEWICZ STEFANIA
    13:15
    11/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 3, miejsce 22

  • PŁAWSKI ANTONI
    14:00
    11/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 27B, rząd 3, miejsce 12

12
13
  • SZOPPE TOMASZ
    11:00
    13/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 14, miejsce 10

  • POMIOTŁO JÓZEF
    11:45
    13/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku:  POGRZEB W ŁOŚNIE

  • NOWAK BOGUSŁAWA
    12:30
    13/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 9, miejsce 6

  • KLEKOCKI HENRYK
    13:15
    13/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA
    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 25, miejsce 35

  • DZIKOWSKI EDWARD
    14:00
    13/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 15, miejsce 8

14
  • SZULŻYCKA MARIA
    09:30
    14/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 52B, rząd 6, miejsce 15

  • BUŁAK-BAŁACHOWICZ JADWIGA
    11:00
    14/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 23, miejsce 2

  • JURKIEWICZ WANDA
    12:15
    14/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 7, miejsce 13

  • ZYGAR KAZIMIERZ
    12:30
    14/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 18B, rząd 6, miejsce 9

  • GRACZYK ROMUALD
    13:15
    14/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 7, miejsce 10

  • DYBNER MARIAN
    14:00
    14/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 32A, rząd 3, miejsce 19

  • KEMPSKA HELENA
    14:00
    14/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 33B, rząd 5, miejsce 15

15
  • PODŁOWIAK EDWARD
    09:30
    15/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 34A, rząd 11, miejsce 9

  • KRYCUK TADEUSZ
    10:15
    15/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 02B, rząd 5, miejsce 19

  • BORYSOWSKA TERESA
    11:00
    15/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 03C, rząd 14, miejsce 15

  • MATELSKI RYSZARD
    12:30
    15/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 22B, rząd 18, miejsce 17

  • KIJEŃSKI GRZEGORZ
    13:15
    15/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 41A, rząd 11, miejsce 19

  • BEKIERSKI RYSZARD
    14:00
    15/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 1, miejsce 3

16
17
  • JAWORSKI ADAM
    09:30
    17/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13, miejsce 37

  • KINDLAJN ZOFIA
    11:00
    17/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 07C, rząd 1, miejsce 3

  • WARCHOŁ WŁODZIMIERZ
    12:30
    17/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 23B, rząd 8, miejsce 5

  • MIKOŁAJCZAK MAREK
    13:15
    17/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 29

  • STACH PATRYCJA
    14:00
    17/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 14, miejsce 23

18
  • GRAŃSKI ZBIGNIEW
    09:30
    18/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 30B, rząd 5, miejsce 19

  • NOWAK LIDIA
    12:30
    18/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 07A, rząd 3, miejsce 12

19
20
21
  • BIEŻUŃSKA OLIWIA
    09:00
    21/07/2020

    SALA: PRZY GROBIE
    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 9, miejsce 8

  • PIEŚCIK KAZIMIERZ
    11:00
    21/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 05A, rząd 11, miejsce 7

  • ŚWIERCZ JAN
    11:45
    21/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 4B, rząd 11, miejsce 3

  • JURAND JÓZEF
    12:30
    21/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 21B, rząd 34, miejsce 7

  • WYKRZYKACZ GENOWEFA
    14:00
    21/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 54B, rząd 7, miejsce 35

22
  • SZYMKOWIAK HELENA
    09:45
    22/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 8, miejsce 19

  • RASMUSSEN EVA
    10:00
    22/07/2020

    SALA: PRZY GROBIE
    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 40, miejsce 11

  • KŁYS JULIA
    10:15
    22/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 38B, rząd 12, miejsce 10

  • KARCZMARZ HALINA
    11:00
    22/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 39B, rząd 3, miejsce 10

  • BERENT BEATA
    12:30
    22/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 29B, rząd 16, miejsce 1

  • HETMAN HELENA
    14:00
    22/07/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1
    Miejsce pochówku: kwatera 55B, rząd 6, miejsce 3

  • PACHOLAK ZOFIA
    14:00
    22/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 01B, rząd 11, miejsce 7

23
  • GÓRNOSTAJ ELŻBIETA
    11:00
    23/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 6, miejsce 23

  • BEDNARZ STANISŁAW
    12:30
    23/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 7, miejsce 2

  • DŁONIAK DAWID
    13:15
    23/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 13A, rząd 6, miejsce 3

24
  • WÓJCIAK URSZULA
    11:00
    24/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 23, miejsce 5

  • CZAJKOWSKA TERESA
    12:00
    24/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 7, miejsce 16

  • SAJKOWSKI CZESŁAW
    12:30
    24/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 1, miejsce 37

  • KUJAWSKI JACEK
    14:00
    24/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 18, miejsce 14

25
  • KLIMKIEWICZ ELŻBIETA
    09:30
    25/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 30

  • BUTRYM EMIL
    11:00
    25/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 23B, rząd 6, miejsce 3

  • BARANOWSKA JADWIGA
    12:30
    25/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 7, miejsce 3

  • OSTROMECKA HELENA
    13:15
    25/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 18A, rząd 15, miejsce 5

  • FALENCKA MARIA
    14:00
    25/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 13, miejsce 21

  • JANKOWSKA JÓZEFA
    14:30
    25/07/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1
    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 12, miejsce 13

26
27
  • PINIEWSKI FRANCISZEK
    11:00
    27/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 29B, rząd 16, miejsce 7

  • LITWIN ZBIGNIEW
    12:30
    27/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13, miejsce 29

28
  • KNAPOWSKI WŁADYSŁAW
    10:15
    28/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA
    Miejsce pochówku: kwatera 38B, rząd 14, miejsce 13

  • BOŻKO MARIAN
    11:00
    28/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 05C, rząd 11, miejsce 23

  • MASSALSKI DAWID
    12:30
    28/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 09B, rząd 10, miejsce 29

  • SZAREJKO ELŻBIETA
    14:00
    28/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 10A, rząd 9, miejsce 1

29
  • CISZEWSKI KRZYSZTOF
    10:15
    29/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS
    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 5, miejsce 2

  • KAPUSTA MARIA
    11:00
    29/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13, miejsce 40

  • NOWAKOWSKA BARBARA
    12:30
    29/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 15A, rząd 12, miejsce 17

  • JANOWICZ ROBERT
    13:15
    29/07/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 52B, rząd 11, miejsce 16

  • KOŚCIELAK WOJCIECH
    14:00
    29/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 6, miejsce 3

30
31
  • WĄSOWICZ JADWIGA
    09:00
    31/07/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1
    Miejsce pochówku: kwatera 18B, rząd 4, miejsce 16

  • KOŁCZ MARIA
    09:30
    31/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 38B, rząd 22, miejsce 28

  • SADOWSKI JAN
    11:00
    31/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 05A, rząd 13, miejsce 7

  • POLEWACZ ZBIGNIEW
    12:30
    31/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 9, miejsce 13

  • RAJTAR BOGUSŁAW
    12:30
    31/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA
    Miejsce pochówku: kwatera 07C, rząd 17, miejsce 15

  • MICHAŁOWSKI WŁODZIMIERZ
    14:00
    31/07/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 02A, rząd 8, miejsce 4

  • PAWLUKOWICZ KRZYSZTOF
    14:00
    31/07/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA
    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 23, miejsce 9

Sierpień

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień