Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień
1
2
  • KOMOROWSKI JACEK
    11:00
    02/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 44, rząd 17,  miejsce 2

  • LEŚNIAK HALINA
    11:45
    02/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13,  miejsce 2

  • ŻURKIEWICZ MARIA
    12:30
    02/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 7,  miejsce 24

  • SZUSZKIEWICZ LUDMIŁA
    13:15
    02/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY MIEJSKIEJ

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15,  miejsce 32

  • JULEWICZ JULIAN
    14:45
    02/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 32A, rząd 1,  miejsce 2

3
4
  • ŁAPISZ ZENON
    11:00
    04/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 13B, rząd 17,  miejsce 9

  • DYMAŃSKI ZBIGNIEW
    12:30
    04/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 18A, rząd 11,  miejsce 22

  • KŁOS DANUTA
    13:15
    04/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 11,  miejsce 8

5
6
  • KOŁPAK HELENA
    09:30
    06/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 1A, rząd 1,  miejsce 2

  • KUBASIEWICZ TADEUSZ
    11:00
    06/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11,  miejsce 13

  • BIELSKA ALICJA
    12:30
    06/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13,  miejsce 4

  • DOBRYNIEWSKA HELENA
    13:15
    06/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY MIEJSKIEJ

    Miejsce pochówku: kwatera 6A, rząd 12,  miejsce 5

  • SUCHECKA IRENA
    14:00
    06/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 14,  miejsce 29

7
  • HRUSZOWIEC NATALIA
    11:00
    07/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 6,  miejsce 10

  • WOJTASIK IRENA
    12:30
    07/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ, rząd 6,  miejsce 2

8
  • WRZESIŃSKI MAREK
    09:00
    08/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 22,  miejsce 11

  • KUBERA ZBIGNIEW
    10:15
    08/05/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 09B, rząd 9,  miejsce 55

  • ŚLIWA MARIA
    11:00
    08/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 31,  miejsce 14

  • PRZESMYCKI ROMAN
    11:30
    08/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 12,  miejsce 17

  • SOBKOWIAK ELŻBIETA
    11:45
    08/05/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 1A, rząd 1,  miejsce 38 

  • JUREK EUGENIUSZ
    12:30
    08/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 4A, rząd 11,  miejsce 8

  • GÓLCZ EDWARD
    13:15
    08/05/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 6,  miejsce 19

  • MIKOŁAJCZYK STANISŁAW
    14:00
    08/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 14,  miejsce 23

9
  • TRZOSEK MARIANNA
    10:15
    09/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY MIEJSKIEJ

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 15,  miejsce 9

  • WIŚNIEWSKI RYSZARD
    11:00
    09/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 24,  miejsce 13

  • ZIĘTEK JAN
    12:30
    09/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 43B, rząd 16,  miejsce 3

10
11
12
  • DOWNAR JÓZEF
    09:00
    12/05/2020

    SALA: KONDUKT OD 1 BRAMY

    Miejsce pochówku: kwatera 4B , rząd 6,  miejsce 26

  • ADAMKIEWICZ JANINA
    09:30
    12/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 15A , rząd 10,  miejsce 9

  • SKUBIEJ MIROSŁAW
    11:00
    12/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 28A , rząd 5,  miejsce 6

  • JAŚKIEWICZ JÓZEF
    12:30
    12/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 37B , rząd 5,  miejsce 13

13
14
  • KORONA JANUSZ
    09:30
    14/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 17,  miejsce 37

  • JAŃCIK TADEUSZ
    11:00
    14/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 49B , rząd 20,  miejsce 9

  • KIERZUN JANINA
    12:30
    14/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 22B , rząd 38,  miejsce 14

  • WÓJCIK BARBARA
    13:15
    14/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 26B , rząd 13,  miejsce 3

  • BROŃCZYK DARIUSZ
    14:30
    14/05/2020

    SALA: KONDUKT OD III BRAMY

    Miejsce pochówku: kwatera 31A , rząd 12,  miejsce 7

15
  • KAPRYKOWSKI MARIUSZ
    09:30
    15/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 13,  miejsce 7

  • WŁODARCZYK KAZIMIERZ
    10:15
    15/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 2,  miejsce 5

  • MAŃCZAK HELENA
    11:00
    15/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 27B, rząd 4,  miejsce 8

     

  • MROZIŃSKI ZENON
    11:45
    15/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13,  miejsce 9

     

  • KOPIEC ADAM
    12:30
    15/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 23,  miejsce 2

     

  • HARTOWICZ-SURMA HENRYKA
    13:15
    15/05/2020

    SALA: KONDUKT OD III BRAMY

    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 1,  miejsce 17

     

16
  • SAŁATKA FRANCISZEK
    11:00
    16/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 11,  miejsce 34

  • HUĆKO STANISŁAW
    11:45
    16/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 11,  miejsce 14

  • WOJTYŚ ROMAN
    12:30
    16/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 55B , rząd 1,  miejsce 3

  • WOJTYŚ ROMAN
    12:30
    16/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 55B , rząd 1,  miejsce 3

17
18
  • SACZKOWSKA WERONIKA
    11:00
    18/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 34A , rząd 20,  miejsce 12

  • GRABOWSKI ANTONI
    12:30
    18/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 17A , rząd 12,  miejsce 19

19
  • STACHOWIAK ANNA
    11:00
    19/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 29A , rząd 11,  miejsce 2

  • GRZEŚKOWIAK HENRYK
    11:45
    19/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 42A , rząd 8,  miejsce 11

  • DOMIŃSKA HELENA
    12:30
    19/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 23B , rząd 4,  miejsce 5

  • MALINOWSKI MIROSŁAW
    14:00
    19/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 20A , rząd 22,  miejsce 2

20
  • BACHORA MARIANNA
    10:15
    20/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 11,  miejsce 15

  • SZYMOTOWICZ DANUTA
    11:00
    20/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 2A , rząd 9,  miejsce 11

  • PAJĄK KAZIMIERZ
    11:45
    20/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 25B , rząd 9,  miejsce 19

  • BEJNAROWICZ JANINA
    12:30
    20/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 15B , rząd 1,  miejsce 2

  • CZUPRYŃSKI JACEK
    13:15
    20/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 17,  miejsce 38

  • SKOWRON ALBERT
    14:00
    20/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 8B , rząd 1,  miejsce 49

21
  • SKOPOWSKI ADAM
    11:00
    21/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 20B , rząd 4,  miejsce 3

  • GOŁĄB MARIAN
    11:45
    21/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 9B , rząd 1,  miejsce 9

  • PISKLAK MAGDALENA
    12:30
    21/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 17B , rząd 10,  miejsce 15

  • MEDENECKA STANISŁAWA
    13:15
    21/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 46B , rząd 5,  miejsce 17

  • ZIELIŃSKI JACEK
    14:00
    21/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 19B , rząd 11,  miejsce 3

22
  • MIKOŁAJCZAK TOMASZ
    08:30
    22/05/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 11,  miejsce 33

  • MIKULSKA JADWIGA
    09:30
    22/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 18A , rząd 1,  miejsce 16

  • PRZYBYŁ HELENA
    10:15
    22/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 41A , rząd 11,  miejsce 22

  • JURASZ RAFAŁ
    11:00
    22/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 28A , rząd 10,  miejsce 6

  • SZYMAŃSKA MARIANNA
    11:45
    22/05/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A , rząd 30,  miejsce 6

  • OLEKSA ZBIGNIEW
    12:30
    22/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 18A , rząd 1,  miejsce 14

  • WYSOCKA APOLONIA
    13:15
    22/05/2020

    SALA: KONDUKT OD III BRAMY

    Miejsce pochówku: kwatera 48B , rząd 28,  miejsce 1

  • KOZŁOWSKI KRZYSZTOF
    14:00
    22/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 53B , rząd 10,  miejsce 14

23
  • PERIK ANNA
    09:30
    23/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 29A , rząd 13,  miejsce 2

  • KOPIEC-GOŚCIŃSKA JANINA
    10:15
    23/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 26A , rząd 7,  miejsce 5

  • KOWALEWSKI PIOTR
    11:00
    23/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 37B , rząd 2,  miejsce 10

  • GÓRNIK WANDA
    11:45
    23/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 42B , rząd 12,  miejsce 3

  • SOŁTYSIAK ROBERT
    12:30
    23/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 22B , rząd 41,  miejsce 8

  • ŻURAWSKI JAN
    13:15
    23/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 30K , rząd 9,  miejsce 12

  • PAJDOWSKA MARIA
    14:45
    23/05/2020

    SALA: KAPLICA PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 09B, rząd 1,  miejsce 39

24
25
  • KOSIÓR GRAŻYNA
    11:00
    25/05/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 29B, rząd 19, miejsce 1

  • DEMIDOWICZ JADWIGA
    11:45
    25/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 04B, rząd 20, miejsce 12

  • ELLAS ZOFIA
    11:45
    25/05/2020

    SALA: KAPLICA PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13, miejsce 12

  • GRUPA MAREK
    12:30
    25/05/2020

    SALA: KAPLICA PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 3,  miejsce 23

  • DUKALSKI DOGDAN
    13:15
    25/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 52B, rząd 3,  miejsce 2

26
  • ROGOŹNICKI ZENON
    10:15
    26/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 40A, rząd 4, miejsce 17

  • REJNIAK-JAROSZ MONIKA
    11:00
    26/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 9B, rząd 3, miejsce 43

  • GROCHULSKA TAMARA
    12:30
    26/05/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 8, miejsce 3

  • ROSIAK ROBERT
    13:15
    26/05/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 14, miejsce 3

  • ROGACEWICZ ZOFIA
    14:00
    26/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 15A, rząd 11, miejsce 10

  • PRZYBYLSKA TERESA
    14:00
    26/05/2020

    SALA: KONDUKT OD III BRAMY

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 14, miejsce 1

27
  • ILSKI JAN
    10:15
    27/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 6, miejsce 15

  • PALKIEWICZ JADWIGA
    11:00
    27/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 21B, rząd 36, miejsce 7

  • LIS TADEUSZ
    11:45
    27/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 38

  • BUCZYŃSKA MARIANNA
    12:30
    27/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 24A, rząd 2, miejsce 4

28
  • ANDRZEJCZAK STEFANIA
    11:00
    28/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11, miejsce 16

  • MOSKALUK CZESŁAWA
    12:30
    28/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 18B, rząd 7, miejsce 16

  • PRZEKWAS PIOTR
    14:00
    28/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 6, miejsce 12

29
30
  • BOREK STANISŁAW
    09:30
    30/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 24A, rząd 6, miejsce 1

  • KARAŚ RYSZARD
    11:00
    30/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 13, miejsce 13

  • KOSTROWSKA ANNA
    12:30
    30/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 51B, rząd 2, miejsce 34

  • BLICHARSKA MARTA
    14:00
    30/05/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera 5C, rząd 15, miejsce 6

31
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień