Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

< 2020 >
Marzec
«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
1
2
  • PŁAWSKI STANISŁAW
    09:30
    02/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11,  miejsce 2

  • MILCZAREK KLARA
    11:00
    02/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 49B, rząd 17,  miejsce 18

  • KRÓL ROMAN
    13:15
    02/03/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 04A, rząd 22,  miejsce 5

  • TROCKI GABRIEL
    13:45
    02/03/2020

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 10A, rząd 11,  miejsce 18

3
  • BIERNACKA ŁUCJA
    12:30
    03/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 23,  miejsce 11

  • PIASKOWSKA URSZULA
    13:30
    03/03/2020

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 4,  miejsce 1

  • KRATA HENRYKA
    14:00
    03/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17,  miejsce 23

4
  • KORSAK ŁUCJA
    12:30
    04/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 11,  miejsce 8

  • JABŁOŃSKA ANNA
    13:15
    04/03/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 12,  miejsce 17

5
  • WERECKI JÓZEF
    10:15
    05/03/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17,  miejsce 24

  • ŚMIECIŃSKA JADWIGA
    11:00
    05/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15,  miejsce 44

  • WOLDENBERG ALFRED
    12:30
    05/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 34A, rząd 20,  miejsce 27

  • PŁAWSKA TERESA
    14:00
    05/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 21B, rząd 11,  miejsce 5

6
  • CYRAN ZDZISŁAWA
    12:30
    06/03/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 12A, rząd 13,  miejsce 16

  • MISZEWSKA MAŁGORZATA
    13:15
    06/03/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 19,  miejsce 17

7
  • DAŃKO ANNA
    11:00
    07/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS –  MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 1,  miejsce 23

  • GRUSZCZYŃSKA ELŻBIETA
    11:00
    07/03/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY –  MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 7,  miejsce 37

  • GONTA STANISŁAW
    13:15
    07/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 08A, rząd 18,  miejsce 3

  • CZAPLICKI ZDZISŁAW
    13:15
    07/03/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 29A, rząd 10,  miejsce 19

  • KACZOROWSKA GENOWEFA
    14:00
    07/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ, rząd 4,  miejsce 1

8
9
  • SPRAWKA ANDRZEJ
    10:15
    09/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 41,  miejsce 2

  • PISIAKOWSKI BOGDAN
    11:00
    09/03/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 4,  miejsce 12

  • URYNOWICZ IRENA
    12:30
    09/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 5A, rząd 6,  miejsce 7

10
  • STANKIEWICZ WANDA
    13:15
    10/03/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 6 ,  miejsce 37

11
12
  • SZULEJKO TOMASZ
    11:00
    12/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 5,  miejsce 5

  • LEŚNIEWSKA ALICJA
    12:30
    12/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 19,  miejsce 22

  • SEIBEL HEIKO
    14:00
    12/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16B, rząd 6,  miejsce 4

13
  • KORCIPA HELENA
    09:30
    13/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 17,  miejsce 8

  • IMIANOWSKI JAN
    11:00
    13/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15,  miejsce 35

  • SAŁACKI HENRYK
    12:15
    13/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10B, rząd 1,  miejsce 39

  • SIWY FRANCISZEK
    12:30
    13/03/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 21,  miejsce 33

  • ŻYCHLIŃSKI MARIAN
    14:00
    13/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 23,  miejsce 14

14
  • KORNAS STANISŁAW
    11:00
    14/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 11,  miejsce 4

  • ŁABOWICZ FRANCISZEK
    12:30
    14/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43A, rząd 4,  miejsce 12

  • SZAŁKOWSKI JĘDRZEJ
    13:15
    14/03/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B, rząd 6,  miejsce 16

  • BIELAWSKI ROBERT
    14:00
    14/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11,  miejsce 39

15
16
  • BOMBA KRYSTYNA
    12:30
    16/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 11,  miejsce 24

  • BŹDZION KRZYSZTOF
    13:30
    16/03/2020

    SALA: SPOTKANIE PRZY GROBIE  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 23B, rząd 7,  miejsce 12

  • PORWIT JANINA
    14:00
    16/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 1,  miejsce 19

17
  • FILIPIAK ANDRZEJ
    09:00
    17/03/2020

    SALA: SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17,  miejsce 25

  • TARGOŃSKI JERZY
    11:00
    17/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11,  miejsce 38

  • OLEJNICZAK CEZARY
    12:30
    17/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 02B, rząd 1,  miejsce 128

  • KLATA JAN
    14:00
    17/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 34B, rząd 10,  miejsce 9

18
  • JĘDRASZCZYK KAZIMIERZ
    09:30
    18/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7A, rząd 19,  miejsce 11

  • SKOWROŃSKI JACEK
    11:00
    18/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17,  miejsce 26

  • KACZUK RYSZARD
    12:00
    18/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1 – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 2B, rząd 5,  miejsce 12

  • MARGIEWICZ HALINA
    12:30
    18/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 17,  miejsce 24

  • SZUSTALEWICZ ROMANA
    14:00
    18/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 5,  miejsce 23

  • KUBICKI TADEUSZ
    14:00
    18/03/2020

    SALA: SPOTKANIE PRZY GROBIE – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 5,  miejsce 23

19
  • SZCZEPANIAK FELIKS
    09:30
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15,  miejsce 33

  • RYGLOWSKI ANTONI
    10:30
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 13,  miejsce 27

  • MICKIEWICZ DANUTA
    11:00
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY MIEJSKIEJ

    Miejsce pochówku: kwatera 44, rząd 4,  miejsce 10

  • SOKÓŁ JANINA
    11:00
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 43A, rząd 6,  miejsce 1

  • ŻYWICKA BARBARA
    12:30
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY MIEJSKIEJ

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17,  miejsce 27

  • SZUTOWICZ ZENON
    12:30
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 26,  miejsce 15

  • KĘPIŃSKA MARIA
    13:15
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 3

    Miejsce pochówku: kwatera 57B, rząd 10,  miejsce 16

  • MICHALAK KRYSTYNA
    14:00
    19/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 18A, rząd 2,  miejsce 14

20
  • MOMOT PIOTR
    09:30
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 10,  miejsce 22

  • CZWARTOS MARCIN
    10:15
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11,  miejsce 37

  • SIWEK WOJCIECH
    11:00
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 14,  miejsce 15

  • MAZUREK ZYGMUNT
    11:45
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15,  miejsce 15

  • SUCHARSKA GENOWEFA
    12:30
    20/03/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 26B, rząd 11,  miejsce 9

  • ŁAGOWSKA BEATA
    13:30
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 18,  miejsce 9

  • ŁAGOWSKA BEATA
    13:30
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 18,  miejsce 9

  • ROHOZIŃSKA JANINA
    13:30
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 3

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 21,  miejsce 13

  • JANAS ADAM
    14:00
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 18A, rząd 10,  miejsce 17

  • KACPERCZYK IRENEUSZ
    14:45
    20/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 42A, rząd 6,  miejsce 9

21
  • HOŁUJ ANDRZEJ
    10:15
    21/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 06C, rząd 5,  miejsce 13

  • PATER JAN
    11:00
    21/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17,  miejsce 28

  • PAWŁOWSKA KRYSTYNA
    11:45
    21/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15,  miejsce 18

  • ZALEWSKA KAZIMIERA
    13:15
    21/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 30B, rząd 15,  miejsce 15

  • BARNA BOGDAN
    14:00
    21/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 3

    Miejsce pochówku: kwatera 27B, rząd 3,  miejsce 22

22
23
24
  • ADAMCZYK STEFAN
    13:15
    24/03/2020

    SALA: KONDUKT OD KAPLICY MIEJSKIEJ

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 11,  miejsce 36

25
26
27
  • SARNECKA TERESA
    11:00
    27/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 23,  miejsce 1

  • JĘDRZEJCZAK LESZEK
    13:15
    27/03/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 04A, rząd 10,  miejsce 3

  • SOPKE PIOTR
    13:15
    27/03/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 43A, rząd 11,  miejsce 3

28
29
30
31
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień