Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

< 2020 >
Styczeń
«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Grudzień
Grudzień
Grudzień
1
2
  • CZYŻYK WALENTY
    09:30
    02/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 47A, rząd 14, miejsce 22

  • MIZDALSKI MAREK
    09:30
    02/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 44

  • PIECZARA SŁAWOMIR
    11:00
    02/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 24A, rząd 16, miejsce 17

  • KUNITZ MARIAN
    11:45
    02/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 19, miejsce 14

  • ADAMKIEWICZ ZOFIA
    12:30
    02/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 8, miejsce 24

  • NYCZKOWSKI DARIUSZ
    13:00
    02/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 6, miejsce 27

  • GROSSY ANIELA
    14:00
    02/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 58B, rząd 1, miejsce 5

3
  • LUDWICZAK MARIANNA
    09:30
    03/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 10, miejsce 32

  • KOZAR MICHAŁ
    10:15
    03/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 46

  • OGRABEK JÓZEF
    11:00
    03/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 4, miejsce 18

  • HORYŃ EMILIAN
    11:45
    03/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 17, miejsce 29

  • KAJDANIAK JÓZEF
    12:30
    03/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 16, miejsce 48

  • KAJDANIAK JÓZEF
    12:30
    03/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 16, miejsce 48

  • GRUSZEWSKI RYSZARD
    13:15
    03/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 17, miejsce 9

  • GĘBSKI WŁADYSŁAW
    13:15
    03/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 5, miejsce 14

  • BĄK WŁADYSŁAW
    14:00
    03/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 8, miejsce 15

4
  • PIĘTOWSKA KAZIMIERA
    09:30
    04/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 57B, rząd 8, miejsce 5

  • SZCZEPANIAK JANINA
    09:45
    04/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 6, miejsce 26

  • ZAREMBA MIECZYSŁAW
    10:00
    04/01/2020

    SALA: SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 17, miejsce 11

  • HOFFMANN MARIA
    10:15
    04/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43B, rząd 15, miejsce 5

  • SZEWCZYK KAZIMIERA
    11:00
    04/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 27, miejsce 31

  • CZEPULANIS-CZEKAN JADWIGA
    11:45
    04/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 33, miejsce 1

  • MIŚKÓW DARIUSZ
    12:30
    04/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 17, miejsce 12

  • TYSKI MIROSŁAW
    13:15
    04/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 47A, rząd 10, miejsce 27

  • ZAWARSKA EWA
    14:00
    04/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 15, miejsce 2

5
6
7
  • WIŚNIEWSKA TERESA
    10:15
    07/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 42, miejsce 4

  • BUCZEK ANDRZEJ
    11:45
    07/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 13B, rząd 10, miejsce 12

  • WOJTOWICZ JANINA
    11:45
    07/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 8, miejsce 6

  • BUKOWSKI MARIUSZ
    12:30
    07/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 5, miejsce 8

  • PRZEZPOLEWSKI STANISŁAW
    14:00
    07/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 57B, rząd 3, miejsce 16

  • DUBIEŃSKI ZDZISŁAW
    14:00
    07/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 9, miejsce 17

8
  • WAWRZYŃCZYK ZBIGNIEW
    08:30
    08/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 34A, rząd 12, miejsce 13

  • BARANOWSKI FRANCISZEK
    09:30
    08/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 11, miejsce 19

  • KRYNICKI KONTUŚ
    11:00
    08/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 15, miejsce 5

  • PIKUŁA ALEKSANDRA
    11:00
    08/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 5, miejsce 6

  • BRYLAK DAWID
    12:30
    08/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 15, miejsce 3

  • OLEJARCZYK IRENA
    13:15
    08/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33B, rząd 6, miejsce 1

  • KOŚCIUKIEWICZ AGNIESZKA
    14:00
    08/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 10, miejsce 33

  • ZACHORSKI ELIASZ
    14:00
    08/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 23B, rząd 15, miejsce 9

9
  • IWANOWICZ TADEUSZ
    09:30
    09/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A., rząd 18, miejsce 16

  • WYDRA STANISŁAW
    10:15
    09/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A., rząd 17, miejsce 21

  • KUSIOR MIECZYSŁAW
    11:00
    09/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 51B, rząd 19, miejsce 23

  • MALKO WANDA
    11:45
    09/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 49B., rząd 21, miejsce 6

  • STACHOWIAK ZYGMUNT
    12:30
    09/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B., rząd 1, miejsce 36

  • NIKOŁAJEWICZ LESZEK
    14:00
    09/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15, miejsce 7

  • NAJDEK ELŻBIETA
    14:00
    09/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 05B., rząd 10, miejsce 11

  • GACEK ZDZISŁAW
    15:00
    09/01/2020

    SALA: PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 34B., rząd 16, miejsce 2

10
  • SZWANDROK HELENA
    09:30
    10/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43A., rząd 3, miejsce 3

  • ŁAGOSZ ALFRED
    10:15
    10/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 56B., rząd 11, miejsce 29

  • KUCHARSKI ANTONI
    11:00
    10/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 04B., rząd 4, miejsce 34

  • KULESZA MARIANNA
    11:45
    10/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 09B., rząd 14, miejsce 19

  • TARNOWSKA MARIA
    12:30
    10/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 19, miejsce 13

  • PIASECKA WALERIA
    12:30
    10/01/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 11, miejsce 6

  • TALAR PIOTR
    13:15
    10/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14A, rząd 2, miejsce 4

  • KOZIŃSKI WACŁAW
    13:15
    10/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 1, miejsce 19

  • PLUST GENOWEFA
    14:00
    10/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 8, miejsce 1

11
  • WILGUCKA BARBARA
    09:00
    11/01/2020

    SALA:  PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 10C, rząd 2, miejsce 10

  • PIETRUSIŃSKA STEFANIA
    09:30
    11/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 02A, rząd 4, miejsce 5

  • ZIELIŃSKA GRAŻYNA
    09:30
    11/01/2020

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 1, miejsce 25

  • CZAIŃSKI JAN
    10:30
    11/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 34

  • KACZAN JOLANTA
    11:00
    11/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 13

  • RYBARCZYK SYLWESTER
    12:15
    11/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 41, miejsce 62

  • PAŁASZ-STARANOWICZ ANNA
    12:30
    11/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38B, rząd 18, miejsce 14

  • STYKA LESŁAW
    13:15
    11/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 28, miejsce 19

  • KAŹMIERCZAK DANUTA
    14:00
    11/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 7, miejsce 15

  • PŚCIUK MARIA
    14:30
    11/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY 

    Miejsce pochówku: kwatera 38B, rząd 20, miejsce 2

12
13
  • OGRABEK LESZEK
    09:30
    13/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15, miejsce 9

  • KĘBŁOWSKA JOANNA
    11:00
    13/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40A, rząd 5, miejsce 23

  • ROŚĆ JERZY
    11:45
    13/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 49B, rząd 25, miejsce 10

  • BORKOWSKI ALBERT
    12:30
    13/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 22, miejsce 30

  • JACKOWSKI JÓZEF
    14:00
    13/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 08A, rząd 5, miejsce 6

  • MASTALERZ HENRYK
    14:00
    13/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 18, miejsce 23

14
  • MAKOWSKI ADAM
    09:00
    14/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 3, miejsce 20

  • KRZESIŃSKA GRAŻYNA
    11:00
    14/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41A, rząd 12, miejsce 22

  • MANDULAK MIROSŁAW
    11:45
    14/01/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 14, miejsce 12

  • KAŁUŻNA LEOLILIA
    12:30
    14/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 3, miejsce 15

  • WALDON WACŁAW
    14:00
    14/01/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 42B, rząd 13, miejsce 17

15
  • KORYZNA IWONA
    09:30
    15/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 2, miejsce 1

  • POŹNIAK TOMASZ
    11:00
    15/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10A, rząd 18, miejsce 18

  • WOLSKA JOANNA
    12:30
    15/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44, rząd 20, miejsce 7

  • SIENKOWSKI HENRYK
    13:00
    15/01/2020

    SALA:  PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 26B, rząd 14, miejsce 13

  • KŁOSIŃSKA TERESA
    14:00
    15/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 3, miejsce 14

16
17
  • DĄBROWSKI MIECZYSŁAW
    09:30
    17/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 11, miejsce 12

  • MAŁYCHA BOŻENA
    10:15
    17/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 14

  • BŁOŃSKI CZESŁAW
    12:30
    17/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ, rząd 9, miejsce 12

  • KRZYWANIA ALICJA
    13:15
    17/01/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10A, rząd 8, miejsce 11

  • PAWLAK JAROSŁAW
    14:00
    17/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 41, miejsce 14

18
  • WASTOWSKA JANINA
    09:00
    18/01/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 34, miejsce 6

  • BALCZEWSKI STANISŁAW
    09:30
    18/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 2, miejsce 13

  • BLOCH JADWIGA
    10:15
    18/01/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 15

  • WACHOWICZ KAZIMIERZ
    11:00
    18/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 36

  • STOJANOWSKI KAZIMIERZ
    11:45
    18/01/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 55B, rząd 1, miejsce 20

  • WYSOKIŃSKI KRZYSZTOF
    12:30
    18/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 4K, rząd 1, miejsce 8

  • ONDYCZ BARBARA
    13:15
    18/01/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 10, miejsce 3

  • HADACZ ŁUCJA
    14:00
    18/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 8, miejsce 35

19
20
  • PREJS JACEK
    10:15
    20/01/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 2B, rząd 6, miejsce 16

  • FLINIK ANDRZEJ
    11:00
    20/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 29B, rząd 1, miejsce 15

  • DĄBROWA CZESŁAW
    12:30
    20/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19B, rząd 2, miejsce 24

  • ŻYLIŃSKA LEOKADIA
    13:15
    20/01/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 17, miejsce 26

  • SZOŁOMICKI JAN
    14:00
    20/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B, rząd 40, miejsce 4

21
  • ORZEŁ TADEUSZ
    11:00
    21/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 7, miejsce 5

  • BĄKOWSKI STEFAN
    12:30
    21/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 27, miejsce 18

  • KRUSZAKIN ANDRZEJ
    13:15
    21/01/2020

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 56B, rząd 4, miejsce 28

  • RAK ANNA
    14:00
    21/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 5B, rząd 11, miejsce 9

22
  • KUSA MARIA
    11:00
    22/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 17, miejsce 18

  • BOGUTA ALFREDA
    12:30
    22/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 8A, rząd 12, miejsce 6

23
  • STANECKA IRENA
    09:00
    23/01/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 17, miejsce 5

  • LAWROCKI MARIA
    11:00
    23/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 7, miejsce 4

  • GAIK-WIEWIÓRA TERESA
    12:30
    23/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38A, rząd 4, miejsce 6

24
  • SZPILA GRAŻYNA
    10:15
    24/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 17, miejsce 18

  • ANTKOWIAK LECH
    10:15
    24/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 34B, rząd 9, miejsce 2

  • MAZURCZAK STEFANIA
    11:00
    24/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7A, rząd 6, miejsce 11

  • JAGŁO ZOFIA
    12:30
    24/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 44, rząd 5, miejsce 10

  • PAWELSKI MARIUSZ
    13:00
    24/01/2020

    SALA: KAPLICA MIEJSKA   – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 25, miejsce 8

  • CZUBAŁA MARCIN
    13:15
    24/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7 DZ., rząd 17, miejsce 16

  • SZCZEPAŃSKA JADWIGA
    14:00
    24/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 8, miejsce 17

25
  • PLATTA IRENA
    09:30
    25/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 28, miejsce 14

  • BURDZIUK STANISŁAW
    11:00
    25/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15, miejsce 13

  • BARBASZA ZUZANNA
    12:30
    25/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 10, miejsce 12

  • ŚWIĄTCZAK KRYSTYNA
    14:00
    25/01/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 56B, rząd 1, miejsce 18

26
27
28
  • MATULKA ZOFIA
    13:15
    28/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 47A, rząd 14, miejsce 18

  • WATRAS MARIA
    14:00
    28/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 9B, rząd 10, miejsce 15

29
  • KOWALCZYK ALEKSANDRA
    11:00
    29/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 18B, rząd 10, miejsce 19

  • KUDŁASZYK KAZIMIERZ
    12:30
    29/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 15, miejsce 9

  • MIRAU STEFAN
    13:15
    29/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 7, miejsce 37

30
  • NOWAK STANISŁAW
    08:30
    30/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 19

  • WESOŁOWSKI KAZIMIERZ
    09:30
    30/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38A, rząd 3, miejsce 26

  • OLEJNIK JAN
    11:00
    30/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 21B, rząd 13, miejsce 6

  • BŁAJEWSKA KRYSTYNA
    12:30
    30/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 49B, rząd 21, miejsce 29

  • LEWANDOWSKA EMILIA
    13:15
    30/01/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40A, rząd 2, miejsce 14

  • ZDZYNIECKA JANINA
    14:00
    30/01/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 06A, rząd 16, miejsce 12

31
Luty

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień