Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

< 2019 >
Kwiecień
«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Marzec
1
  • KWASIUK RYSZARD
    10:15
    01/04/2019

    SALA:    KAPLICA MIEJSKA  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd  6,  miejsce 7

  • CZERSKI MIECZYSŁAW
    11:00
    01/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd  2,  miejsce 28

  • SZULIM MARIAN
    12:30
    01/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd  3,  miejsce 20

  • ANIŚKIEWICZ HELENA
    13:00
    01/04/2019

    SALA:    GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 9A, rząd  14,  miejsce 5

  • CHOLEWIŃSKA ROZALIA
    14:00
    01/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd  8,  miejsce 33

2
  • GRUSZKA ZBIGNIEW
    09:30
    02/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ,11 rząd  9,  miejsce 20

  • WASILEWSKI JERZY
    11:00
    02/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 2A rząd  11,  miejsce 8

  • WESOŁOWSKA JANINA
    12:30
    02/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd  10,  miejsce 2

  • ADAMCZYK ROBERT
    12:30
    02/04/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 9B, rząd  3,  miejsce 12

  • GRYCZAN IGNACY
    13:30
    02/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 7B, rząd  10,  miejsce 6

3
  • SZKLANNA AGNIESZKA
    09:30
    03/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 8B, rząd  3,  miejsce 26

  • CZUJKO JANUSZ
    11:00
    03/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd  24,  miejsce 16

  • DYRAK KAROL
    11:45
    03/04/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd  20,  miejsce 7

  • KIEWRA JÓZEF
    11:45
    03/04/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd  12,  miejsce 19

  • PAWŁOWSKI JERZY
    12:30
    03/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 3A, rząd  10,  miejsce 7

  • MASŁOWSKA ŁUCJA
    14:00
    03/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera , rząd  ,  miejsce

4
  • KRZEMIŃSKI JAN
    09:30
    04/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd  20,  miejsce 7

  • SZACHOWICZ ANIELA
    11:00
    04/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd  9,  miejsce  24

  • ZAWÓR PAWEŁ
    12:30
    04/04/2019

    SALA:    KAPLICA MIEJSKA  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd  7,  miejsce  1

  • SĘK CZESŁAW
    12:30
    04/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd  14,  miejsce  3

  • STAWCZYN STANISŁAWA
    12:30
    04/04/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 47A, rząd  16,  miejsce 23

  • MŁYNEK TADEUSZ
    14:00
    04/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B, rząd  22,  miejsce  9

5
  • WĄŚ ZDZISŁAW
    08:00
    05/04/2019

    SALA:   KAPLICA MIEJSKA  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd  8,  miejsce  36

  • SZCZEPAŃCZYK JERZY
    08:30
    05/04/2019

    SALA:   KAPLICA MIEJSKA  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd  8,  miejsce  34

  • PIEŃKOWSKA DANUTA
    09:30
    05/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  1A, rząd  13,  miejsce  18

  • ZIONTKOWSKA ANNA
    11:00
    05/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  10A, rząd  6,  miejsce  3

  • PIOTROWSKI ROBERT
    12:30
    05/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  4B, rząd  7,  miejsce  17

  • GŁADYCH HELENA
    13:15
    05/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  10A, rząd  13,  miejsce  13

6
  • NURSKA KRYSTYNA
    09:30
    06/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11, rząd 9, miejsce 21

  • ZDON JÓZEFA
    11:00
    06/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  28B, rząd  27,  miejsce  5

  • ZDON JÓZEFA
    11:00
    06/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  28B, rząd  27,  miejsce  5

  • IWAŃCZUK DANUTA
    12:30
    06/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  46B, rząd  3,  miejsce  20

  • MALEWICZ WANDA
    14:00
    06/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  19B, rząd  12,  miejsce  27

7
8
  • TALASKA BRONISŁAWA
    14:00
    08/04/2019

    SALA:   GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  13B, rząd 13, miejsce 10

  • STELMASZEWSKA JOANNA
    14:00
    08/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd 8, miejsce 37

9
  • TRZOSEK HALINA
    09:30
    09/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30A, rząd 24, miejsce 18

  • GOLIŃSKI JERZY
    11:00
    09/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30K, rząd 8, miejsce 1

  • STOKŁOSA STEFANIA
    12:30
    09/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  32B, rząd 8, miejsce 23

  • HENKIEL ANDRZEJ
    14:00
    09/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  11DZ., rząd 9, miejsce 24

10
  • SZYPUŁKA FERDYNAND
    09:30
    10/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30K, rząd 10, miejsce 6

  • SZERŁOT ANNA
    10:15
    10/04/2019

    SALA:   KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  5C, rząd 11, miejsce 15

  • MARCINIAK STANISŁAWA
    11:00
    10/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  40A, rząd 1, miejsce 15

  • WINDURSKI JAN
    12:30
    10/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11, rząd 9, miejsce 26

11
  • HAJDASZ JAN
    09:30
    11/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd 3, miejsce 10

  • SULIKOWSKA FRANCISZKA
    11:00
    11/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  27B, rząd 3, miejsce 36

  • GABOREK DANIEL
    12:00
    11/04/2019

    SALA:   KONDUKT OD BRAMY NR 2

    Miejsce pochówku: kwatera  48B, rząd 22, miejsce 4

  • BARSZCZEWSKI EDWARD
    12:30
    11/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  45B, rząd 7, miejsce 14

  • PACZKA STANISŁAWA
    13:15
    11/04/2019

    SALA:   GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  50B, rząd 10, miejsce 28

  • STĘPIEŃ IRENA
    14:00
    11/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  28B, rząd 2, miejsce 17

12
  • HADACZ JAN
    09:00
    12/04/2019

    SALA:   KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd 8, miejsce  35

  • FIGMĄKA STANISŁAWA
    09:30
    12/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  45B, rząd 7, miejsce 5

  • ANDRZEJEWSKI JERZY
    10:15
    12/04/2019

    SALA:   KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  5A, rząd 14, miejsce  2

  • DERYMACKA KRYSTYNA
    11:00
    12/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  49B, rząd 21, miejsce 14

  • KAŹMIERCZYK MARIA
    12:30
    12/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  31A, rząd 9, miejsce  4

  • ORZYMKOWSKA ZENONA
    13:15
    12/04/2019

    SALA:   KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  41A, rząd 5, miejsce  25

  • SKROBACZ TERESA
    14:00
    12/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  2B, rząd 2, miejsce  42

13
  • WOJNAROWICZ KRYSTYNA
    09:30
    13/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  23B, rząd 8, miejsce  12

  • RAUBO MARIA
    12:30
    13/04/2019

    SALA:   GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  14B, rząd 17, miejsce  11

  • JACHIMOWSKI ALEKSANDER
    14:00
    13/04/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11, rząd 9, miejsce  18

14
15
  • STANKIEWICZ LIDIA
    14:00
    15/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  32B, rząd 9, miejsce  21

16
  • ŁAPISZ JADWIGA
    09:30
    16/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  13B, rząd 17, miejsce 9 

  • JANKOWSKI KRZYSZTOF
    11:00
    16/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  9A, rząd 6, miejsce  5

  • ŁUKASIK JADWIGA
    12:30
    16/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  22A, rząd 32, miejsce 7

  • BUBIENKO WACŁAW
    14:00
    16/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  36A, rząd 3, miejsce 15

17
  • WŁODARCZYK KAZIMIERZ
    09:30
    17/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  11 DZ., rząd 9, miejsce 30

  • OSTROWSKA APOLONIA
    11:00
    17/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  49B, rząd 6, miejsce 1

  • OWSIEJCZUK JERZY
    12:30
    17/04/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 8 , miejsce 39 

  • KARNIA JAN
    13:15
    17/04/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  44A, rząd 9, miejsce 12

  • KOSECKA ŁUCJA
    14:00
    17/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  10B, rząd 1, miejsce 76

18
  • ROGALSKA STANISŁAWA
    10:15
    18/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  39B, rząd 20, miejsce 15

  • WĘCŁAWSKA KRYSTYNA
    12:30
    18/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 7A , rząd 20 , miejsce 1 

  • PIETRZAK ZOFIA
    14:00
    18/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 42B , rząd 22 , miejsce 23 

19
  • STAŚKIEWICZ MIECZYSŁAW
    10:15
    19/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ , rząd 9 , miejsce 32 

  • OKUROWSKA HALINA
    11:00
    19/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 22B , rząd 41 , miejsce 3 

  • WOGÓRKA ZBIGNIEW
    11:45
    19/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 28B , rząd 17 , miejsce 14

  • WIŚNIEWSKI WŁADYSŁAW
    12:30
    19/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 16A , rząd 6 , miejsce 27

  • SZADKOWSKI TADEUSZ
    14:00
    19/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 48B , rząd 1 , miejsce 34 

20
  • CECELSKI JÓZEF
    09:30
    20/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 20 , miejsce 20

  • SACHARCZUK MARIAN
    11:00
    20/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 19A , rząd 28 , miejsce 3 

  • ANIUKIEWICZ RYSZARD
    12:30
    20/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 20A , rząd 18 , miejsce 7

21
22
23
  • ŁAWICKA JOLANTA
    11:00
    23/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 8 , miejsce 40

  • RÓWNA KRYSTYNA
    12:30
    23/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ , rząd 10 , miejsce 2

24
  • CHMIEL JANINA
    09:30
    24/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 28B , rząd 26 , miejsce 8

  • SZYMAŃCZUK EMILIA
    11:00
    24/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 43B , rząd 20 , miejsce 15

  • SOWA ROMAN
    12:30
    24/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ , rząd 10 , miejsce 3 

25
  • MINGE JANINA
    09:30
    25/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 8 , miejsce 8

  • BOGUSZ IRENA
    10:15
    25/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 08B, rząd 2 , miejsce 28

  • RYNKIEWICZ ZBIGNIEW
    11:00
    25/04/2019

    SALA: POŻEGNANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 04A, rząd 17 , miejsce 21

  • PAWŁOWSKI ANDRZEJ
    11:00
    25/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 55B, rząd 14 , miejsce 5

  • ŚCISŁO ADAM
    12:30
    25/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB 

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 10 , miejsce 2

  • ERBER URSZULA
    12:30
    25/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 07A, rząd 5 , miejsce 1

  • GWIAZDOWSKI TADEUSZ
    13:00
    25/04/2019

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 16B, rząd 3 , miejsce 4

  • PILARSKA ANNA
    14:00
    25/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 32B, rząd 10 , miejsce 19

26
  • LEWANDOWSKI BRONISŁAW
    09:30
    26/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 26B, rząd 2 , miejsce 5

  • MICHALUK ZDZISŁAW
    10:15
    26/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 34 , miejsce 10

  • GÓRNIAK ALICJA
    11:00
    26/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 55B, rząd 3 , miejsce 24

  • KIEŻUN RAISA
    11:45
    26/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 18A, rząd 9 , miejsce 11

  • RAJMAN KRYSTYNA
    12:30
    26/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera DZ7, rząd 20 , miejsce 21

  • LEMPART JAN
    13:15
    26/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ, rząd 10 , miejsce 5

  • ZMYŚLONY FRANCISZEK
    13:30
    26/04/2019

    SALA: KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 40A, rząd 1 , miejsce 12

  • DĘBOWCZYK MARIA
    14:00
    26/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB Z MSZĄ

    Miejsce pochówku: kwatera 34B, rząd 8 , miejsce 6

27
28
29
  • KLECZEWSKI MAREK
    09:30
    29/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ11, rząd 10, miejsce 7

  • PIOCH RYSZARD
    11:00
    29/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 15A, rząd 16, miejsce 20

  • SKRZYPCZAK KAZIMIERA
    11:00
    29/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 15, miejsce 14

  • CZYŻYK JADWIGA
    11:45
    29/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15B, rząd 5, miejsce 4

  • KARATKIEWICZ BARBARA
    12:30
    29/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ11, rząd 10, miejsce 10

  • STOSOR FLORIAN
    14:00
    29/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 9, miejsce 1

30
  • ŁABIAK CZESŁAW
    09:30
    30/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.11, rząd 10, miejsce 11

  • PIASECKI ANTONI
    10:15
    30/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.11, rząd 10 , miejsce 13 

  • SZAFRAŃSKI GRZEGORZ
    11:00
    30/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 39A, rząd 8, miejsce 3

  • ZYCH MARIA
    11:45
    30/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 15 , miejsce 27 

  • BUKOWSKA SABINA
    12:30
    30/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 13B, rząd 18, miejsce 9

  • SIDYK JANINA
    13:15
    30/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 56B, rząd 2, miejsce 7

  • HOLKA EUGENIUSZ
    14:00
    30/04/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 52B, rząd 2 , miejsce 7 

  • PIEKARZ ANNA
    14:15
    30/04/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 56B, rząd 10, miejsce 26

Maj
Maj
Maj
Maj

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień