Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
1
  • GWOZDECKI MICHAŁ
    09:30
    01/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  16A,  rząd 13, miejsce  17

  • RZEWIŃSKI BOLESŁAW
    10:15
    01/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  13A,  rząd 8, miejsce  15

  • LEHMANN KLAUS
    11:00
    01/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 20, miejsce  6

  • LENICKA STEFANIA
    11:45
    01/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  3B,  rząd 2, miejsce  30

  • TYMCZAK HELENA
    11:45
    01/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  19A,  rząd 18, miejsce  16

  • WESOŁOWSKA REGINA
    12:30
    01/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 8, miejsce  21

  • JANOWICZ MARIA
    13:15
    01/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  2K,  rząd 1, miejsce  8

  • KULIKOWSKI CZESŁAW
    14:00
    01/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11,  rząd 8, miejsce  23

  • MARCIŃCZAK MARIAN
    14:00
    01/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  2B,  rząd 8, miejsce  16

2
  • TYC ALICJA
    09:30
    02/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera  20A,  rząd 34, miejsce  11

  • KRUCZYŃSKA JADWIGA
    11:00
    02/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  18B,  rząd 16, miejsce  7

  • MAKOŚ MARIAN
    12:30
    02/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  1A,  rząd 2, miejsce  15

  • JAROSZ STANISŁAW
    12:30
    02/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  40A,  rząd 1, miejsce  7

  • SIUDA MARIAN
    13:00
    02/02/2019

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 2

    Miejsce pochówku: kwatera  38B,  rząd 3, miejsce  5

  • JĘDRZEJEWSKI RYSZARD
    14:00
    02/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera  24A,  rząd 22, miejsce  10

3
4
  • ŁODYGA ANNA
    09:30
    04/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11,  rząd 8, miejsce  26

  • DRAGAN RYSZARD
    11:00
    04/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  38A,  rząd 1, miejsce  17

  • PIELICH JÓZEF
    12:30
    04/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  8A,  rząd 18, miejsce  4

  • ŁAWNICZAK DANUTA
    13:15
    04/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30B,  rząd 12, miejsce 24

  • NAJDOWSKA JANINA
    14:00
    04/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  25B,  rząd 6, miejsce  3

5
  • SZYMAŃSKI ZENON
    09:30
    05/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera  24B,  rząd 5, miejsce  18

  • BOROWIAK SABINA
    11:00
    05/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11,  rząd 8, miejsce  28

  • PODNIESIŃSKA JANINA
    12:30
    05/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  17B,  rząd 11, miejsce  17

  • PLESZKUN IRENA
    12:30
    05/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  40B,  rząd 23, miejsce  8

  • WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ
    14:00
    05/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  12B,  rząd 6, miejsce 13

6
  • KUKUROWSKI HENRYK
    09:30
    06/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  18A,  rząd 12, miejsce 8

  • BALTAZIUK WŁODZIMIERZ
    11:00
    06/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  13A,  rząd 8, miejsce 12

  • GNIECIOSZEK JOANNA
    12:30
    06/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  7DZ,  rząd 8, miejsce 15

  • PĘKALSKI TADEUSZ
    13:15
    06/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  7DZ,  rząd 19, miejsce 14

  • ERDMANN ZOFIA
    14:00
    06/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera  9B,  rząd 9, miejsce 46

7
  • MAKOWSKA STANISŁAWA
    11:00
    07/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera  31A,  rząd 3, miejsce 20

  • PIECHANOWSKA ANNA
    12:30
    07/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera  04A,  rząd 16, miejsce 5

  • NOWODYŁA HALINA
    13:00
    07/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  24A,  rząd 13, miejsce 3

  • RYBAKOWSKA MARIANNA
    13:15
    07/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  09A,  rząd 11, miejsce 14

  • PUT ALINA
    14:00
    07/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera  09B,  rząd 9, miejsce 26

8
  • PÓŁCHLEB WACŁAW
    09:30
    08/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  20A,  rząd 32, miejsce 17

  • MACHNIKOWSKA IRENA
    11:00
    08/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  12A,  rząd 8, miejsce 23

  • KLUKIEWICZ FRANCISZEK
    11:45
    08/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  19A,  rząd 39, miejsce 12

  • ŻUKOWSKI JAN
    12:30
    08/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  11B,  rząd 16, miejsce 31

  • ALEJUNAS MIROSŁAW
    14:00
    08/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ7,  rząd 8, miejsce 22

9
  • JACH STANISŁAW
    09:30
    09/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  26B,  rząd 14, miejsce 22

  • STULIK JERZY PIOTR
    10:15
    09/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  29A,  rząd 7, miejsce 8

  • URBANOWICZ KAZIMIERZ
    11:00
    09/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30A,  rząd 1, miejsce 6

  • PRACUK MARIANNA
    11:45
    09/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  5A,  rząd 5, miejsce 4

  • RODZIEWICZ JAN
    12:30
    09/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  22A,  rząd 34, miejsce 7

  • JASIŃSKA TERESA
    13:15
    09/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  Dz11,  rząd 8, miejsce 30

  • MŁYNARCZYKOWSKI WOJCIECH
    14:00
    09/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  17B,  rząd 14, miejsce 19

10
11
  • ŁAKOMY ZYGMUNT
    11:00
    11/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS”

    Miejsce pochówku: kwatera  49B,  rząd 21, miejsce 27

  • OSZMAŁEK ZBIGNIEW
    12:30
    11/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  17A,  rząd 4, miejsce 29

  • BADZIŃSKA GERTRUDA
    14:00
    11/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  4B,  rząd 10, miejsce 3

12
  • STAŃCZYK KRZYSZTOF
    11:00
    12/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  20A,  rząd 1, miejsce 4

  • PIASKOWSKA ZOFIA
    11:00
    12/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  38B,  rząd 7, miejsce 20

  • BEZULSKA IRENA
    12:30
    12/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  22A,  rząd 3, miejsce 14

  • LEWANDOWSKA ROZALIA
    14:00
    12/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  34B,  rząd 15, miejsce 1

13
  • RÓŻYCKI MACIEJ
    11:00
    13/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  10C,  rząd 2, miejsce 4

  • KRASOWSKA IRMINA
    12:30
    13/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  12B,  rząd 5, miejsce 11

  • MAJKA ALINA
    14:00
    13/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ,,PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  26B,  rząd 3, miejsce 17

14
  • UŻDALEWICZ PIOTR
    09:30
    14/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  29A,  rząd 14, miejsce 6

  • KUCHARSKI BOLESŁAW
    10:15
    14/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  22A,  rząd 27, miejsce 10

  • KOZAN MARCIN
    11:00
    14/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  40B,  rząd 17, miejsce 3

  • KARMELITA CZESŁAWA
    11:45
    14/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30B,  rząd 13, miejsce 7

  • GORDZELEWSKI WŁADYSŁAW
    12:30
    14/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  8B,  rząd 2, miejsce 13

  • KRAUZE DANUTA
    13:15
    14/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  26A,  rząd 7, miejsce 4

  • GABRYŚ ANDRZEJ
    13:15
    14/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11,  rząd 9, miejsce 2

  • SUCHODOLSKI ANDRZEJ
    14:00
    14/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  24A,  rząd 13, miejsce 11

15
  • GŁOWIŃSKI KAZIMIERZ
    09:00
    15/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 8, miejsce 25

  • GRADECKA JANINA
    09:30
    15/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  36B,  rząd 2, miejsce 9

  • BLAHO LUDMIŁA
    10:15
    15/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  21B,  rząd 14, miejsce 3

  • MAŃCZAK URSZULA
    11:00
    15/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  32B,  rząd 7, miejsce 21

  • MICHALSKI JERZY
    11:45
    15/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  50B,  rząd 7, miejsce 4

  • KOSIOROWSKI LECH
    12:30
    15/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  18A,  rząd 16, miejsce 16

  • DUDOJĆ KRYSTYNA
    13:15
    15/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  28B,  rząd 20, miejsce 11

  • CHOCIAJ BRONISŁAWA
    14:30
    15/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 8, miejsce 23

16
  • WADELSKI EDWARD
    09:30
    16/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  26A,  rząd 12, miejsce 21

  • RUTKOWSKA MARIA
    11:00
    16/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  11B,  rząd 14, miejsce 10

  • ŁAKOMY ZDZISŁAW
    12:30
    16/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  24B,  rząd 6, miejsce 3

  • FLORCZYK JANUSZ
    13:00
    16/02/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera  19A,  rząd 5, miejsce 17

  • BINIEK JERZY
    13:15
    16/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  27A,  rząd 23, miejsce 13

  • ZYGMUNTOWSKI CZESŁAW
    14:00
    16/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  9A,  rząd 16, miejsce 17

17
18
  • GUZICZ REGINA
    11:00
    18/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  11B,  rząd 21, miejsce 29

  • MEIER FLORIANA
    11:45
    18/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  40B,  rząd 18, miejsce 18

  • JASZCZYSZYN JERZY
    12:30
    18/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  44A,  rząd 5, miejsce 5

  • ĆWIKLIŃSKI HIERONIM
    13:15
    18/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  28A,  rząd 17, miejsce 8

  • CIERACH JAN
    14:00
    18/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  48B,  rząd 24, miejsce 1

19
  • BIK ANTONI
    09:30
    19/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  24B,  rząd 7, miejsce 19

  • SKRZYPEK TERESA
    11:00
    19/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 5, miejsce 10

  • RUTA JAN
    12:30
    19/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 20, miejsce 7

20
  • MADEJ IRENA
    09:30
    20/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  49B,  rząd 20, miejsce 13

  • WOJNAROWSKI JAN
    11:00
    20/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  18A,  rząd 13, miejsce 5

  • KUŹMIŃSKI WIESŁAW
    12:30
    20/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  20A,  rząd 5, miejsce 4

  • MAMET EUGENIA
    14:00
    20/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 20, miejsce 8

21
  • DREWNOWSKI JERZY
    09:30
    21/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  40B,  rząd 7, miejsce 10

  • SERŻYSKO FRANCISZKA
    10:15
    21/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11,  rząd 9, miejsce 3

  • BLACHACZEK JANINA
    11:00
    21/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7,  rząd 8, miejsce 24

  • SIENKIEWICZ JERZY
    12:30
    21/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  20A,  rząd 30, miejsce 13

  • ANDRZEJCZAK REGINA
    13:15
    21/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  4B,  rząd 8, miejsce 31

  • BOGUS ZOFIA
    14:00
    21/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  21B,  rząd 20, miejsce 13

22
  • KRAJEWSKA MARIA
    09:30
    22/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  48B,  rząd 12, miejsce 16

  • SONDER JERZY
    11:00
    22/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  5B,  rząd 9, miejsce 21

  • KRASZEWSKA HALINA
    12:30
    22/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera  7DZ,  rząd 8, miejsce 27

     

  • RADZIEJEWSKI WIESŁAW
    12:30
    22/02/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera  16A,  rząd 12, miejsce 24

     

  • TUŻNIK EDWARD
    12:30
    22/02/2019

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera  17A,  rząd 15, miejsce 14

  • FIREK GENOWEFA
    13:15
    22/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  38B,  rząd 16, miejsce 18

     

  • BLICHARSKI LESZEK
    14:00
    22/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  10A,  rząd 1, miejsce 9

     

23
  • SZALIŁOW BOŻENA
    09:30
    23/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd 8, miejsce 25

     

  • KROKOSZ DANUTA
    11:00
    23/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  43A, rząd 2, miejsce 23

     

  • KULIK HELENA
    11:00
    23/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30B,  rząd 11, miejsce 17

  • KWAŚNIEWSKA STEFANIA
    12:30
    23/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  26A, rząd 11, miejsce 21

     

  • KOWALSKA KRYSTYNA
    12:30
    23/02/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  5A, rząd 1, miejsce 7

     

  • TABISZ ZYGMUNT
    13:15
    23/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  27A, rząd 14, miejsce 2

     

  • BEDNARCZYK KRYSTYNA
    14:00
    23/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  5A, rząd 6, miejsce 3

     

24
25
  • ANTOSIK ZDZISŁAW
    11:00
    25/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd 8, miejsce 28

     

  • KRYMOWSKA ELŻBIETA
    11:00
    25/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  47A, rząd 15, miejsce 18

     

  • LEPSZA JAN
    12:30
    25/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  50B, rząd 9, miejsce 37

     

  • KIRAGA ZDZISŁAW
    14:00
    25/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  41B, rząd 19, miejsce 22

     

  • KIRAGA ZDZISŁAW
    14:00
    25/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  41B, rząd 19, miejsce 22

     

26
  • ŚWIRSKI BOGDAN
    12:30
    26/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  52B, rząd 9, miejsce 16

     

27
  • CHOWANIAK STEFANIA
    09:30
    27/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  23B, rząd 6, miejsce 17

     

  • NOWAK ZOFIA
    11:00
    27/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  30A, rząd 10, miejsce 28

     

  • LUDEK JANINA
    12:30
    27/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  2B, rząd 1, miejsce 150

     

  • SZCZERBA WANDA
    12:30
    27/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  20A, rząd 3, miejsce 4

     

  • PIJANOWSKA ZOFIA
    13:15
    27/02/2019

    SALA: GORZOWSKI  DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  1A, rząd 16, miejsce 18

     

  • CICHA BARBARA
    13:15
    27/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11, rząd 9, miejsce 5

     

  • BULIŃSKI ADAM
    14:00
    27/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd 20, miejsce 9

     

28
  • BŁASZCZYK PIOTR
    08:30
    28/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  20Aząd 9 miejsce 19

     

  • MIELCAREK MARIA
    09:30
    28/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  43B, rząd 17 miejsce 3

     

  • SZCZĘSNY ZYGMUNT
    11:00
    28/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  4A, rząd 19 miejsce 13

     

  • WÓJCIK MARIANNA
    11:45
    28/02/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  19A, rząd 38, miejsce 13

     

  • GLINKOWSKA MARIA
    12:30
    28/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  34A, rząd 12 miejsce 14

     

  • SKRZYPKA KAZIMIERZ
    13:15
    28/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera  33B, rząd 6 miejsce 17

     

  • KAMIŃSKI EDWARD
    14:00
    28/02/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.11, rząd 9, miejsce 6

     

Marzec
Marzec

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień