Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

< 2019 >
Grudzień
«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
1
2
3
  • TOŚTA POLA
    11:00
    03/12/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 5 , miejsce 34

  • CZERWIŃSKI STEFAN
    12:00
    03/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 6 , miejsce 2

  • MICKIEWICZ EDWARD
    12:30
    03/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 04A, rząd 8 , miejsce 14

  • PACIOREK ANDRZEJ
    14:00
    03/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 15 , miejsce 26

4
  • SMOLA ANDRZEJ
    09:30
    04/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 19 , miejsce 26

  • PASZKOWSKA KAZIMIERA
    10:30
    04/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16 , miejsce 25

  • GACA HALINA
    11:00
    04/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10 , miejsce 1

  • GRZEBYTA MARIOLA
    12:30
    04/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 12A, rząd 9 , miejsce 9

  • WÓJCIK JANINA
    14:00
    04/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 5 , miejsce 16

5
  • LIPIECKI BOLESŁAW
    11:00
    05/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17 , miejsce 8

  • GLIŃSKI RYSZARD
    12:30
    05/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16 , miejsce 28

  • KUBIAK LUDWIKA
    13:15
    05/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 14 , miejsce 1

  • KRZYSIEK MARCIN
    14:00
    05/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 20 , miejsce 14

6
  • LEMAŃSKI JAN
    09:30
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 30

  • MICKIEWICZ LEOKADIA
    11:00
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 19 , miejsce 24

  • WYSZOMIRSKI RYSZARD
    12:30
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 51B, rząd 7, miejsce 27

  • WOŹNIAK ZDZISŁAW
    13:30
    06/12/2019

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 2

    Miejsce pochówku: kwatera 24B, rząd 4 , miejsce 7

  • NOWAK HENRYK
    14:00
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 06C, rząd 8 , miejsce 3

7
  • BEDNARZ WITOLD
    09:30
    07/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ, rząd 8, miejsce 23

  • NOWAK STANISŁAW
    11:00
    07/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 12A, rząd 3, miejsce 25

  • ZMYŚLONY JERZY
    11:45
    07/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40A, rząd 1, miejsce 13

  • DELMACZYŃSKA KAROLINA
    12:30
    07/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 42B, rząd 21, miejsce 4

8
9
  • KURZAWA MAREK
    08:30
    09/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 7 DZ., rząd 10, miejsce 22

  • STOŁOWSKI JAN
    11:00
    09/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 14, miejsce 8

  • CZERWIŃSKI JÓZEF
    12:30
    09/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 11, miejsce 16

  • BRONIEWICZ ANTONI
    14:00
    09/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 6C, rząd 14, miejsce 11

10
  • SZABOWICZ JADWIGA
    11:00
    10/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 42, miejsce 43

  • TROJNIAR WANDA
    12:30
    10/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 3A, rząd 41, miejsce 11

  • HYNEK CZESŁAW
    14:00
    10/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38A, rząd 1, miejsce 16

11
  • LASKOWSKA LEOKADIA
    09:30
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38B, rząd 17, miejsce 9

  • BROSZKO ADRIAN
    11:00
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 2A, rząd 11, miejsce 11

  • KARWACKI STEFAN
    11:45
    11/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 27, miejsce 3

  • BRZEZIAŃSKI LEONARD
    12:30
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 7, miejsce 20

  • BILICKI SŁAWOMIR
    13:15
    11/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15B, rząd 12, miejsce 6

  • FURMAŃSKI RYSZARD
    14:00
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 16, miejsce 32

12
  • KIERNICKI LEOPOLD
    09:30
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 1, miejsce 17

  • FABISIAK ELEONORA
    11:00
    12/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 50B, rząd 3, miejsce 10

  • DZITKO JADWIGA
    11:00
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 42, miejsce 16

  • KACZMAREK WŁADYSŁAW
    11:45
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 14, miejsce 10

  • KUŹMICKI GRZEGORZ
    13:15
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 24A, rząd 21, miejsce 14

  • ŻUKOWSKI ADOLF
    14:15
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 6C, rząd 1, miejsce 1

13
  • MĄDRAWSKI HENRYK
    09:30
    13/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B , rząd 36, miejsce 8

  • DZIUK ANTONI
    11:00
    13/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 10, miejsce 23

  • PIELAK JAN
    11:45
    13/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A , rząd 20, miejsce 4

  • WOZIŃSKI LESZEK
    12:30
    13/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10A , rząd 15, miejsce 14

  • SILEZIN ALINA
    13:30
    13/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 10, miejsce 27

  • IWKO BOGDAN
    14:00
    13/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B , rząd 14, miejsce 14

14
  • CHARUTA DANIEL
    11:00
    14/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26B , rząd 4, miejsce 15

  • BERDOWSKI MIROSŁAW
    12:30
    14/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 05A , rząd 7, miejsce 18

  • NOWAK IRENEUSZ
    14:00
    14/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38B , rząd 18, miejsce 10

15
16
  • TERKUN IHOR
    08:00
    16/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ , rząd 10, miejsce 24

  • PYTLAK JAN
    09:00
    16/12/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 41A , rząd 6, miejsce 2

  • DUTKA ALINA
    12:30
    16/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 34B , rząd 13, miejsce 8

17
  • JANOWICZ ANNA
    09:30
    17/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7 , rząd 17, miejsce 9

  • WALCZAK MARIANNA
    09:30
    17/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38B , rząd 13, miejsce 2

  • BŁASZCZYK LECH
    11:00
    17/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A , rząd 17, miejsce 6

  • JURGA IRENA
    11:45
    17/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 03A , rząd 17, miejsce 7

  • JANKOWSKI JÓZEF
    12:30
    17/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 56B , rząd 11, miejsce 7

  • SZUTOWICZ WINCENTYNA
    13:45
    17/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 1B, rząd 7, miejsce 12

  • DULINIEC ROBERT
    14:00
    17/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B , rząd 37, miejsce 21

18
  • PUDELSKA TERESA
    09:00
    18/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 34A, rząd 14, miejsce 2

  • KONOPACKA LEOKADIA
    09:30
    18/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10B, rząd 1, miejsce 63

  • NOWAK KRYSTYNA
    11:00
    18/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40A , rząd 8, miejsce 14

  • WOJTKÓW GUSTAW
    11:00
    18/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28A , rząd 18, miejsce 16

  • SZŁAPIŃSKI LECH
    12:30
    18/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 37B , rząd 24, miejsce 3

  • MAŁYSZKO JADWIGA
    14:00
    18/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44 , rząd 15, miejsce 21

19
  • MORZYSZEK CELINA
    09:00
    19/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 2B, rząd 1, miejsce 94

  • FRASZCZYK LECH
    09:30
    19/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ7, rząd 10, miejsce 28

  • STECHNIJ GENOWEFA
    11:00
    19/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 27, miejsce 15

  • PAWLUCZENIA MICHAŁ
    12:30
    19/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 02A , rząd 3, miejsce 11

  • KOMAR RYSZARD
    14:00
    19/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43A, rząd 2, miejsce 5

  • LISZKA STANISŁAWA
    14:00
    19/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 07B, rząd 3, miejsce 11

20
  • GNIEWEK STANISŁAW
    11:00
    20/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40B, rząd 25, miejsce 9

  • MĘŻYŃSKI ZYGMUNT
    11:45
    20/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 9, miejsce 21

  • TURBO JADWIGA
    12:30
    20/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 7, miejsce 23

  • DUBANIEWICZ SABINA
    13:15
    20/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 3, miejsce 17

  • SOCHA STANISŁAW
    14:00
    20/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 10, miejsce 12

21
  • KORBIK HENRYKA
    09:30
    21/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 20, miejsce 16

  • KRUHLIK TOMASZ
    10:30
    21/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM [POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 2, miejsce 1

  • MURMYŁO DANUTA
    11:00
    21/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 29A, rząd 7, miejsce 8

  • BARCZYK JERZY
    11:00
    21/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 10

  • RALCEWICZ IRENEUSZ
    11:45
    21/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 01B, rząd 10, miejsce 6

  • DZIEMIEŃCZUK ANNA
    12:30
    21/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 52B, rząd 1, miejsce 1

  • KOPKA STANISŁAWA
    13:15
    21/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 53B, rząd 4, miejsce 1

  • MAJEWSKI WOJCIECH
    14:30
    21/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 29

22
23
  • KUBAL IRENA
    09:00
    23/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 30

  • WÓJCIK JANINA
    09:30
    23/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 33

  • SCIEPURO RYSZARD
    11:00
    23/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 18, miejsce 5

  • MATREJEK ALEKSANDER
    12:30
    23/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 25

  • ŁOPACKA HELENA
    13:15
    23/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 21A, rząd 11, miejsce 15

  • ZAJNER ZYGMUNT
    14:30
    23/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 42A, rząd 11, miejsce 6

24
25
26
27
  • RÓWNY CZESŁAW
    10:15
    27/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 25, miejsce 13

  • GRZESZYKOWSKI ROMUALD
    11:00
    27/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 1B, rząd 1, miejsce 9

  • GIEDZIUN JERZY
    12:30
    27/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40B, rząd 4, miejsce 21

  • ZUBOWICZ EWA
    13:15
    27/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 2, miejsce 20

  • SZKWIR STEFAN
    14:00
    27/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 36

28
  • CHUDY STANISŁAW
    09:30
    28/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 16, miejsce 38

  • POLAŃSKI JAN
    09:45
    28/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 56B, rząd 4, miejsce 6

  • WOJCIECHOWSKI MARCIN
    11:00
    28/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 13, miejsce 2

  • CHOJNACKI HENRYK
    11:00
    28/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 09B, rząd 3, miejsce 41

  • NOWAKOWSKA ZOFIA
    11:45
    28/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44, rząd 20, miejsce 12

  • HRUSZOWIEC RYSZARD
    13:15
    28/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 6, miejsce 10

  • SIWAK GENOWEFA
    14:00
    28/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15B, rząd 6, miejsce 17

29
30
  • KRYGIER JADWIGA
    09:30
    30/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 17, miejsce 10

  • ZAWIŚLAK HELENA
    09:45
    30/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 1A, rząd 2, miejsce 8

  • BŁOŃSKA SABINA
    10:15
    30/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26B, rząd 12, miejsce 4

  • OLEKSA HALINA
    11:00
    30/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 16, miejsce 39

  • BORYSIONEK HALINA
    11:00
    30/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 06A, rząd 5, miejsce 9

  • NIJAKA LUCYNA
    11:45
    30/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 1, miejsce 2

  • LENHARDT GENOWEFA
    12:30
    30/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 6A, rząd 7, miejsce 15

  • NADUK HELENA
    13:15
    30/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 16, miejsce 41

  • DEMBIŃSKI EUGENIUSZ
    13:15
    30/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 39A, rząd 2, miejsce 9

  • PODGÓRSKA MARIA
    14:00
    30/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 7, miejsce 19

  • PRZYBYSZEWSKA JANINA
    14:30
    30/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 10, miejsce 6

  • Więcej wydarzeń
    • KRYGIER JADWIGA
      09:30
      30/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 17, miejsce 10

    • ZAWIŚLAK HELENA
      09:45
      30/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 1A, rząd 2, miejsce 8

    • BŁOŃSKA SABINA
      10:15
      30/12/2019

      SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 26B, rząd 12, miejsce 4

    • OLEKSA HALINA
      11:00
      30/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 16, miejsce 39

    • BORYSIONEK HALINA
      11:00
      30/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

      Miejsce pochówku: kwatera 06A, rząd 5, miejsce 9

    • NIJAKA LUCYNA
      11:45
      30/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 1, miejsce 2

    • LENHARDT GENOWEFA
      12:30
      30/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 6A, rząd 7, miejsce 15

    • NADUK HELENA
      13:15
      30/12/2019

      SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 16, miejsce 41

    • DEMBIŃSKI EUGENIUSZ
      13:15
      30/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 39A, rząd 2, miejsce 9

    • PODGÓRSKA MARIA
      14:00
      30/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

      Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 7, miejsce 19

    • PRZYBYSZEWSKA JANINA
      14:30
      30/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

      Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 10, miejsce 6

31
  • RADKE ROMUALD
    08:30
    31/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 20, miejsce 23

  • KSIĘŻAK KAZIMIERA
    08:30
    31/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 3C, rząd 14, miejsce

  • WÓDKIEWICZ JÓZEF
    09:00
    31/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 10, miejsce 31

  • ŚWIERCZ EUGENIA
    09:30
    31/12/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 4B, rząd 11, miejsce 3

  • BASTEK AGATA
    10:15
    31/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 12, miejsce 16

  • GIŻYCKI ROMAN
    11:00
    31/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 4A, rząd 15, miejsce 12

  • MARCINIAK DANUTA
    11:45
    31/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 26, miejsce 16

  • BIENIEK ROMANA
    12:30
    31/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 24, miejsce 31

  • KARASIŃSKI IRENEUSZ
    12:30
    31/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19B, rząd 7, miejsce 15

  • KARASIŃSKI IRENEUSZ
    12:30
    31/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19B, rząd 7, miejsce 15

  • WOŁOSZKA MARIAN
    13:15
    31/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 18, miejsce 19

  • KARLIK JERZY
    13:45
    31/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 1, miejsce 1

  • FRĄTCZAK CZESŁAW
    14:30
    31/12/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 21B, rząd 34, miejsce 12

  • Więcej wydarzeń
    • RADKE ROMUALD
      08:30
      31/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

      Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 20, miejsce 23

    • KSIĘŻAK KAZIMIERA
      08:30
      31/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

      Miejsce pochówku: kwatera 3C, rząd 14, miejsce

    • WÓDKIEWICZ JÓZEF
      09:00
      31/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

      Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 10, miejsce 31

    • ŚWIERCZ EUGENIA
      09:30
      31/12/2019

      SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 4B, rząd 11, miejsce 3

    • BASTEK AGATA
      10:15
      31/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 12, miejsce 16

    • GIŻYCKI ROMAN
      11:00
      31/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 4A, rząd 15, miejsce 12

    • MARCINIAK DANUTA
      11:45
      31/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 26, miejsce 16

    • BIENIEK ROMANA
      12:30
      31/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 24, miejsce 31

    • KARASIŃSKI IRENEUSZ
      12:30
      31/12/2019

      SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 19B, rząd 7, miejsce 15

    • KARASIŃSKI IRENEUSZ
      12:30
      31/12/2019

      SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 19B, rząd 7, miejsce 15

    • WOŁOSZKA MARIAN
      13:15
      31/12/2019

      SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 18, miejsce 19

    • KARLIK JERZY
      13:45
      31/12/2019

      SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

      Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 1, miejsce 1

    • FRĄTCZAK CZESŁAW
      14:30
      31/12/2019

      SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- POGRZEB

      Miejsce pochówku: kwatera 21B, rząd 34, miejsce 12

Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień