Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Październik
Październik
Październik
Październik
Październik
1
2
  • MIKODA JÓZEF
    11:00
    02/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 3

  • FIGMĄKA GENOWEFA
    12:30
    02/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 23B, rząd 5, miejsce 16

3
4
  • MERZA IWONA
    11:00
    04/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 23A, rząd 14, miejsce 1

  • BOLEK ZOFIA
    12:30
    04/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 4R, rząd 18, miejsce 1

  • GANCAREK HELENA
    14:00
    04/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 32B, rząd 3, miejsce 17

5
  • STĘPIEŃ PIOTR
    11:00
    05/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 4

  • GOLIS BARBARA
    12:30
    05/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 09B, rząd 2, miejsce 16

  • KOTLENGA IRENA
    13:15
    05/11/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 1, miejsce 30

  • MASTALERZ ADAMINA
    14:00
    05/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 18A, rząd 14, miejsce 13

6
  • SIWIŃSKA ALINA
    10:00
    06/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 5

  • NAKWASKI JÓZEF
    10:15
    06/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 18

  • GRANDE JULIETA
    11:00
    06/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 18

  • ŚCIBIOR JAN
    12:30
    06/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 08A, rząd 6, miejsce 1

  • KRÓLEWICZ-SPĘTANY ANNA
    13:15
    06/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 02A, rząd 2, miejsce 7

  • GORAL STEFAN
    14:00
    06/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 5, miejsce 12

  • PANKIEWICZ JAN
    15:15
    06/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43A, rząd 14, miejsce 9

7
  • DYLEWSKI JERZY
    09:30
    07/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 02B, rząd 3, miejsce 35

  • WILK STANISŁAW
    11:00
    07/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 20

  • BUCZYŃSKA STANISŁAWA
    12:30
    07/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 41, miejsce 54

  • NOWAK ALFREDA
    14:00
    07/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 5, miejsce 25

8
  • SAŃCZYK FRANCISZKA
    09:00
    08/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 25, miejsce 30

  • MIKOŁAJCZAK MARIA
    09:30
    08/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 40

  • ZARZYCKA HALINA
    10:15
    08/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 04B, rząd 1, miejsce 6

  • KANDEFER MARIA
    11:00
    08/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 08A, rząd 11, miejsce 14

  • WASILEWSKA MARIA
    11:45
    08/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 36B, rząd 5, miejsce 2

  • SZCZERBAK MICHALINA
    12:30
    08/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 6, miejsce 5

  • SZCZEPANOWSKA JANINA
    13:15
    08/11/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 55B, rząd 3, miejsce 21

  • LIPIŃSKA ŁUCJA
    14:00
    08/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 5, miejsce 7

  • CYBULSKI LECH
    14:00
    08/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 02B, rząd 10, miejsce 1

9
  • BRZOZOWSKI HENRYK
    09:30
    09/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 10, miejsce 2

  • CHWIAŁKOWSKI KRZYSZTOF
    10:15
    09/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 19

  • GÓRNIAK MAŁGORZATA
    11:00
    09/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 23, miejsce 23

  • MICHALIK KRYSTYNA
    11:45
    09/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B, rząd 24, miejsce 19

  • WOŁOSZYN LECH
    12:30
    09/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40B, rząd 8, miejsce 20

  • KORSAK URSZULA
    14:15
    09/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 06B, rząd 1, miejsce 14

  • BAŁDYGA ZDZISŁAW
    14:15
    09/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 09B, rząd 9, miejsce 51

10
11
12
13
  • PIETRASZEWSKA ANNA
    09:30
    13/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 55B, rząd 7, miejsce 14

  • MICKIEWICZ CZESŁAW
    11:00
    13/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 49B, rząd 14, miejsce 23

  • JAWORSKI LEOPOLD
    12:30
    13/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30B, rząd 3, miejsce 11

  • BOBKIEWICZ HALINA
    13:15
    13/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSCA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 3, miejsce 14

  • SZATKOWSKA IRENA
    14:00
    13/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 22, miejsce 2

14
  • GADOMSKA STANISŁAWA
    09:30
    14/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 16, miejsce 3

  • WAWRZYŃCZYK BOŻENA
    10:15
    14/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 21

  • MARCINIAK STEFANIA
    11:00
    14/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 10, miejsce 21

  • MALINOWSKA IRENA
    12:30
    14/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 2, miejsce 12

  • RATAJKO JÓZEF
    14:00
    14/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS –  MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 15, miejsce 4

15
  • NOWACKI WIESŁAW
    09:30
    15/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 20

  • SUDAKOWSKI PIOTR
    09:30
    15/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 25, miejsce 15

  • ŻUREK STANISŁAW
    10:30
    15/11/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 8, miejsce 2

  • BARANOWSKA WANDA
    11:00
    15/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B, rząd 30, miejsce 2

  • NIEWIERKIEWICZ HELENA
    12:30
    15/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 32B, rząd 9, miejsce 23

  • RUDAWSKI WALDEMAR
    13:15
    15/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43B, rząd 12, miejsce 12

  • CHLEBOWICZ WANDA
    14:00
    15/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 04A, rząd 1, miejsce 13

16
  • SŁADEK PAWEŁ
    09:30
    16/11/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 12, miejsce 4

  • RYBAK KRYSTYNA
    10:15
    16/11/2019

    SALA:  Gorzowski Dom Pogrzebowy- Msza

    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 4, miejsce 1

  • MUSZYŃSKI HENRYK
    10:15
    16/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 45B, rząd 13, miejsce 17

  • PIĄTKOWSKA TERESA
    11:00
    16/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44, rząd 3, miejsce 18

  • WITASZEK WACŁAW
    12:30
    16/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 8, miejsce 23

  • LEWANDOWSKA MIROSŁAWA
    14:00
    16/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 9, miejsce 15

17
18
  • KOWALIŃSKI JÓZEF
    11:00
    18/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – Msza

    Miejsce pochówku: kwatera 21A, rząd 10, miejsce 23

  • BUJEL JANINA
    12:30
    18/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43B, rząd 23, miejsce 25

  • STYBEL EWA
    14:00
    18/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – Msza

    Miejsce pochówku: kwatera 35B, rząd 11, miejsce 9

19
  • SKRZYPCZAK PRZEMYSŁAW
    11:00
    19/11/2019

    SALA:  Gorzowski Dom Pogrzebowy  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 24A, rząd 19, miejsce 20

  • POLITO JANUSZ
    11:00
    19/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – Msza

    Miejsce pochówku: kwatera 27B, rząd 1, miejsce 29

  • MATYKIEWICZ ELŻBIETA
    12:30
    19/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – Msza

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 8, miejsce 3

  • ROMEL RYSZARD
    14:00
    19/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – Msza

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 17, miejsce 6

20
  • KNYT KRYSTYNA
    11:00
    20/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 4A, rząd 19, miejsce 18

  • BRONOWICKI WOJCIECH
    11:45
    20/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 17, miejsce 20

  • RÓŻYCKA HALINA
    12:30
    20/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 6, miejsce 30

  • RUTKOWSKI JAN
    13:15
    20/11/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 42B, rząd 17, miejsce 4

  • WYSOKIŃSKI JAROSŁAW
    14:00
    20/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 4K, rząd 1, miejsce 8

  • SZAFONI STANISŁAW
    14:30
    20/11/2019

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 2

    Miejsce pochówku: kwatera 51B, rząd 8, miejsce 7

21
  • KULIK ADAM
    09:00
    21/11/2019

    SALA: SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 10C, rząd 2, miejsce 7

  • KARWAT TERESA
    10:15
    21/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 14, miejsce 30

  • KUROWSKI JAN
    11:00
    21/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15A, rząd 11, miejsce 25

  • RALCEWICZ MARIAN
    12:30
    21/11/2019

    SALA:  Dom Pogrzebowy PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 20, miejsce 17

  • RUDOMINA ALICJA
    13:15
    21/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 12, miejsce 10

  • REJMAN ALINA
    14:00
    21/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 17, miejsce 1

  • PIĄTEK TOMASZ
    14:15
    21/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 8A, rząd 16, miejsce 1

22
  • RAKOWIECKI EDWARD
    08:30
    22/11/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 20, miejsce 18

  • HŁADKI ANTONI
    09:30
    22/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 5, miejsce 18

  • KULISZ CZESŁAWA
    11:00
    22/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 04B, rząd 18, miejsce 2

  • MISAN-FIJAŁKOWSKA OLIWIA
    12:30
    22/11/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10C, rząd 2, miejsce 8

  • HRYNCZYSZYN HELENA
    13:15
    22/11/2019

    SALA: KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 1, miejsce 2

  • ROSIAK MAREK
    13:15
    22/11/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 21A, rząd 6, miejsce 10

  • PROKOPOWICZ BEATA
    14:00
    22/11/2019

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 23A, rząd 7, miejsce 3

23
  • DAWICKI JAN
    09:30
    23/11/2019

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 10, miejsce 21

  • MARCZAK MIECZYSŁAW
    11:00
    23/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43B, rząd 22, miejsce 6

  • KANIOWSKI WŁADYSŁAW
    12:30
    23/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 35B, rząd 8, miejsce 8

  • MARTINI ADOLF
    13:15
    23/11/2019

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 22, miejsce 15

  • KOS AGNIESZKA
    14:15
    23/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 29B, rząd 13, miejsce 12

24
25
  • KLAPCZYŃSKA BARBARA
    11:00
    25/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera Dz.7, rząd 17, miejsce 7

  • DOMŻAŁ JANINA
    12:30
    25/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera Dz.7, rząd 16, miejsce 23

  • WOJTAS ZENON
    14:00
    25/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22B, rząd 26, miejsce 9

26
  • ORSZULAK FLORENTYNA
    11:00
    26/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 6, miejsce 16

  • PASTERNAK HANNA
    11:00
    26/11/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 13B, rząd 14, miejsce 3

27
  • BAŁDYCH ROMAN
    09:30
    27/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10A, rząd 12, miejsce 5

  • NOWICKA ZOFIA
    11:00
    27/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 18B, rząd 8, miejsce 6

  • RUDNY LECH
    11:45
    27/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 10, miejsce 21

  • GRODZKI WŁADYSŁAW
    12:30
    27/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15A, rząd 8, miejsce 7

  • GULSKA MIA
    13:15
    27/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 10C, rząd 2, miejsce 9

  • RYBARSKI STANISŁAW
    14:00
    27/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 1C, rząd 4, miejsce 24

28
  • WÓJTOWICZ MIROSŁAW
    09:30
    28/11/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 31B, rząd 6, miejsce 14

  • LAUTER GRAŻYNA
    10:15
    28/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 10, miejsce 5

  • STRUGAREK STEFAN
    11:00
    28/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 16, miejsce 9

  • TAUPA RYSZARD
    12:30
    28/11/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 3A, rząd 15, miejsce 10

  • KACZYŃSKI RYSZARD
    12:30
    28/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43B, rząd 1, miejsce 26

  • BUKOWSKI LESZEK
    13:15
    28/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 2, miejsce 32

  • ŁUSZCZEK ADAM
    14:00
    28/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 03A, rząd 5, miejsce 9

29
  • KRUK KAZIMIERZ
    09:30
    29/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 10A, rząd 17, miejsce 20

  • STUDZIŃSKI KAZIMIERZ
    11:00
    29/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ, rząd 3, miejsce 12

  • ZALEWSKA MARIA
    11:45
    29/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 21, miejsce 33

  • SZYFER TADEUSZ
    12:30
    29/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 5, miejsce 24

  • SZYMAŃSKA WANDA
    13:15
    29/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 5 , miejsce 1

  • PAWLAK ARTUR
    14:00
    29/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 15, miejsce 26

30
  • KUZBORSKI OTTON
    09:30
    30/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 5 , miejsce 10

  • ŚMIGLAK JANINA
    09:30
    30/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 6K, rząd 1, miejsce 24

  • KULEWSKA WANDA
    11:00
    30/11/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 15 , miejsce 17

  • KOWALSKI STEFAN
    11:00
    30/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 3, miejsce 9

  • RUDANIECKI MARIAN
    11:45
    30/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 29, miejsce 8

  • JASTRZĘBSKI RYSZARD
    12:30
    30/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 36B, rząd 7, miejsce 15

  • TOPÓR JERZY
    13:15
    30/11/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 3C, rząd 14, miejsce 13

  • MATUSIK ZOFIA
    14:00
    30/11/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 10, miejsce 3


Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień