Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

< 2019 >
Październik
«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Wrzesień
Wrzesień
1
  • MUDA-RODZIK IRENA
    09:30
    01/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  41A, rząd  13, miejsce  8

  • OLEJNICZAK MARIANNA
    11:00
    01/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  35A, rząd  8, miejsce  20

  • KORDIACZYŃSKI HENRYK
    12:30
    01/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  21B, rząd  18, miejsce  8

  • BORKIEWICZ REMIGIUSZ
    14:00
    01/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  36A, rząd  8, miejsce  11

2
  • KOŁODZIEJ EWA
    11:00
    02/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40A, rząd 4, miejsce 26

  • STEFAŃSKI PATRYK
    11:45
    02/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 8, miejsce  1

  • BARANOWSKI HENRYK
    12:30
    02/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  37B, rząd  8, miejsce  15

  • PRYŁOWSKA KRYSTYNA
    13:15
    02/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  4R, rząd  26, miejsce  4

  • POTRZEBOWSKA KRYSTYNA
    14:00
    02/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 7

3
  • SZULWIC ANDRZEJ
    09:30
    03/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 13A, rząd 15, miejsce 20

  • JUNIEWICZ WOJCIECH
    11:00
    03/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  58B, rząd  1, miejsce  1

  • MELEROWICZ JACEK
    11:45
    03/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 4, miejsce 14

  • MAŁECKA LUCYNA
    11:45
    03/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 6A, rząd 3, miejsce 6

  • PASTERNAK DANUTA
    12:30
    03/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY  PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd  19, miejsce  8

  • PIASECKI BERNARD
    14:00
    03/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 4R, rząd 15, miejsce 1

  • PURAT BARBARA
    14:00
    03/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 01A, rząd 1, miejsce 20

4
  • DOMAGAŁA ANDRZEJ
    09:30
    04/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 2B, rząd 6, miejsce 8

  • ZEGARLICKA ELŻBIETA
    10:15
    04/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 10, miejsce 30

  • KALINOWSKI PAWEŁ
    11:00
    04/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 44A, rząd 5, miejsce 25

  • DAWID EWA
    11:45
    04/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 8

  • SZYMANIAK STANISŁAW
    13:15
    04/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  6K, rząd  1, miejsce  1

  • ORACZEWSKI ALEX
    14:00
    04/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 6K, rząd 1, miejsce 27

  • CHOJNACKA LUCYNA
    14:00
    04/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28A, rząd 7, miejsce 6

  • GIEGLIS RÓŻA
    14:20
    04/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera  DZ.7, rząd  10, miejsce  1

5
  • DREWNOWSKA IRENA
    09:30
    05/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40B, rząd 7, miejsce 10

  • BAŃDZIAK CZESŁAWA
    11:00
    05/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 6, miejsce 9

  • BUCZYŃSKI ANDRZEJ
    12:30
    05/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 4, miejsce 16

  • ROSÓŁ RAFAŁ
    14:00
    05/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 36A, rząd 12, miejsce 10

  • DAKSZEWICZ LECH
    14:00
    05/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 17, miejsce 3

6
7
  • OZIMEK MARIANNA
    11:00
    07/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 56B, rząd 1, miejsce 4

  • WIENCH HUBERT
    12:30
    07/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 2

  • ANDRUCH STEFANIA
    14:00
    07/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 08B, rząd 2, miejsce 16

8
  • ANDRZEJEWSKA LUCYNA
    10:30
    08/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 3

  • STACHOWIAK ADAM
    12:30
    08/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 10

  • PIERZECKA JADWIGA
    13:15
    08/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 11, miejsce 21

  • SZERZYŃSKA IZABELA
    13:15
    08/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY

    Miejsce pochówku: kwatera 37B, rząd 14, miejsce 3

  • WREMBEL PIOTR
    14:00
    08/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 42B, rząd 13, miejsce 12

9
  • ŻMIJSKI RYSZARD
    09:30
    09/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 11

  • FRĄCKOWIAK ŁUCJA
    10:00
    09/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 13

  • CZUŁADA PIOTR
    11:00
    09/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 55B, rząd 5, miejsce 15

  • SIKORA KAZIMIERZ
    12:30
    09/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 12, miejsce 11

  • GIDLEWSKA HELENA
    13:15
    09/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43B, rząd 2, miejsce 14

10
  • WIŚNIEWSKI WŁADYSŁAW
    09:30
    10/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27B, rząd 3, miejsce 31

  • RAMINIAK MARIA
    10:15
    10/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30B, rząd 3, miejsce 24

  • PACYNA JANINA
    11:00
    10/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 1, miejsce 8

  • GIERŻADOWICZ EUZEBIUSZ
    12:30
    10/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41A, rząd 7, miejsce 19

  • BOCHEN MIROSŁAWA
    14:00
    10/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 9, miejsce 17

11
  • ANIOŁ JADWIGA
    11:00
    11/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 7, miejsce 24

  • UTRATA FLORIAN
    11:45
    11/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 6

  • ZEUSCHNER JÓZEFA
    12:30
    11/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 17, miejsce 10

  • MAZUREK DANUTA
    13:15
    11/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY 

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 2, miejsce 2

  • ZIELIŃSKI LESZEK
    14:00
    11/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 11, miejsce 8

12
  • ANTOŃCZYK JANINA
    11:00
    12/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 16, miejsce 2

  • ANTOŃCZYK JANINA
    11:00
    12/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 16, miejsce 2

  • RYSTWEJ JULIA
    11:30
    12/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 19, miejsce 3

  • BERDOWSKI RYSZARD
    12:30
    12/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 13, miejsce 15

13
14
  • CYRULEWSKI ZDZISŁAW
    08:30
    14/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera DZ7, rząd 10, miejsce 14

  • KURCZYK JAN
    11:00
    14/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ7, rząd 10, miejsce 12

  • WIELEBSKA HALINA
    12:30
    14/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 16, miejsce 14

  • PAWŁOWSKA WANDA
    14:00
    14/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 46B, rząd 13, miejsce 22 

15
  • OWCZYNNIK HENRYK
    11:00
    15/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30A, rząd 4, miejsce 1 

  • BLADOWSKI PIOTR
    12:30
    15/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ7, rząd 5, miejsce 2

  • ŚWIĄTNICKA HELENA
    14:00
    15/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 33A, rząd 7, miejsce 10

16
  • RÓŻECKI PIOTR
    11:00
    16/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 3, miejsce 14

  • RYŚ MIECZYSŁAW
    12:30
    16/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 42B, rząd 13, miejsce 10

  • NIESPODZIAŃSKI MARIAN
    14:00
    16/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 11, miejsce 19

17
  • ZIENKIEWICZ LEOKADIA
    09:30
    17/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 6, miejsce 22

  • OBŁOJ ADELAJDA
    11:00
    17/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 15

  • DZWONKOWSKI JÓZEF
    12:30
    17/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 09B, rząd 1, miejsce 32

  • GRABOWSKI ZBIGNIEW
    13:15
    17/10/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 01A, rząd 18, miejsce 17

  • MODELEWSKI EUGENIUSZ
    14:00
    17/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 39B, rząd 13, miejsce 10

18
  • MASŁOWSKI JAN
    09:30
    18/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 16

  • SZWEDA GABRIELA
    10:15
    18/10/2019

    SALA:  PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 29A, rząd 2, miejsce 4

  • RZEŚNIOWIECKA KRYSTYNA
    11:00
    18/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 51B, rząd 12, miejsce 18

  • PAWŁOWSKA HALINA
    12:30
    18/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11A, rząd 1, miejsce 5

  • POSERT IRENA
    14:00
    18/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 7

19
  • IKANOWICZ JÓZEFA
    11:00
    19/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 06A, rząd 17, miejsce 9

  • WACZKO MARIA
    12:30
    19/10/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 13A, rząd 3, miejsce 6

  • AMANOWICZ JAROSŁAW
    13:15
    19/10/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 10, miejsce 10

20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Listopad
Listopad

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień