Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

< 2019 >
Grudzień
«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
1
2
3
  • TOŚTA POLA
    11:00
    03/12/2019

    SALA:  SPOTKANIE PRZY GROBIE

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 5 , miejsce 34

  • CZERWIŃSKI STEFAN
    12:00
    03/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 6 , miejsce 2

  • MICKIEWICZ EDWARD
    12:30
    03/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 04A, rząd 8 , miejsce 14

  • PACIOREK ANDRZEJ
    14:00
    03/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 15 , miejsce 26

4
  • SMOLA ANDRZEJ
    09:30
    04/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11B, rząd 19 , miejsce 26

  • PASZKOWSKA KAZIMIERA
    10:30
    04/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16 , miejsce 25

  • GACA HALINA
    11:00
    04/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10 , miejsce 1

  • GRZEBYTA MARIOLA
    12:30
    04/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 12A, rząd 9 , miejsce 9

  • WÓJCIK JANINA
    14:00
    04/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 5 , miejsce 16

5
  • LIPIECKI BOLESŁAW
    11:00
    05/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17 , miejsce 8

  • GLIŃSKI RYSZARD
    12:30
    05/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16 , miejsce 28

  • KUBIAK LUDWIKA
    13:15
    05/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY -MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 14 , miejsce 1

  • KRZYSIEK MARCIN
    14:00
    05/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 20 , miejsce 14

6
  • LEMAŃSKI JAN
    09:30
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 16, miejsce 30

  • MICKIEWICZ LEOKADIA
    11:00
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 19 , miejsce 24

  • WYSZOMIRSKI RYSZARD
    12:30
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 51B, rząd 7, miejsce 27

  • WOŹNIAK ZDZISŁAW
    13:30
    06/12/2019

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 2

    Miejsce pochówku: kwatera 24B, rząd 4 , miejsce 7

  • NOWAK HENRYK
    14:00
    06/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 06C, rząd 8 , miejsce 3

7
  • BEDNARZ WITOLD
    09:30
    07/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 11DZ, rząd 8, miejsce 23

  • NOWAK STANISŁAW
    11:00
    07/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 12A, rząd 3, miejsce 25

  • ZMYŚLONY JERZY
    11:45
    07/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40A, rząd 1, miejsce 13

  • DELMACZYŃSKA KAROLINA
    12:30
    07/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 42B, rząd 21, miejsce 4

8
9
  • KURZAWA MAREK
    08:30
    09/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 7 DZ., rząd 10, miejsce 22

  • STOŁOWSKI JAN
    11:00
    09/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 14, miejsce 8

  • CZERWIŃSKI JÓZEF
    12:30
    09/12/2019

    SALA:   DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 11, miejsce 16

  • BRONIEWICZ ANTONI
    14:00
    09/12/2019

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 6C, rząd 14, miejsce 11

10
  • SZABOWICZ JADWIGA
    11:00
    10/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 42, miejsce 43

  • TROJNIAR WANDA
    12:30
    10/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 3A, rząd 41, miejsce 11

  • HYNEK CZESŁAW
    14:00
    10/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38A, rząd 1, miejsce 16

11
  • LASKOWSKA LEOKADIA
    09:30
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 38B, rząd 17, miejsce 9

  • BROSZKO ADRIAN
    11:00
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”  – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 2A, rząd 11, miejsce 11

  • KARWACKI STEFAN
    11:45
    11/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 27, miejsce 3

  • BRZEZIAŃSKI LEONARD
    12:30
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 7, miejsce 20

  • BILICKI SŁAWOMIR
    13:15
    11/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15B, rząd 12, miejsce 6

  • FURMAŃSKI RYSZARD
    14:00
    11/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 16, miejsce 32

12
  • KIERNICKI LEOPOLD
    09:30
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 1, miejsce 17

  • FABISIAK ELEONORA
    11:00
    12/12/2019

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 50B, rząd 3, miejsce 10

  • DZITKO JADWIGA
    11:00
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 42, miejsce 16

  • KACZMAREK WŁADYSŁAW
    11:45
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 19A, rząd 14, miejsce 10

  • KUŹMICKI GRZEGORZ
    13:15
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 24A, rząd 21, miejsce 14

  • ŻUKOWSKI ADOLF
    14:15
    12/12/2019

    SALA:  DOM POGRZEBOWY ”PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 6C, rząd 1, miejsce 1

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień