Tel.   609 222 343   E-mail:  cmentarz@inneko.pl

harmonogram pogrzebów

 

Aby wyszukać termin pogrzebu proszę kliknąć w „lupkę” a następnie wpisać imię i nazwisko Zmarłego.

 

«
»
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
1
  • OSIŃSKI ROBERT
    10:15
    01/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS

    Miejsce pochówku: kwatera 25A, rząd 2, miejsce 3

  • BORECKA TERESA
    11:00
    01/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 06A, rząd 17, miejsce 14

  • ŁACKO WŁADYSŁAWA
    12:30
    01/02/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40B, rząd 27, miejsce 4

  • GROBELNY WOJCIECH
    12:30
    01/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 5, miejsce 17

  • SALAMOŃSKI ZDZISŁAW
    14:00
    01/02/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 08A, rząd 7, miejsce 13

  • RAPKIEWICZ HELENA
    14:00
    01/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 9, miejsce 19

2
3
  • WILCZEWSKI WIESŁAW
    09:30
    03/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 13, miejsce 1

  • DOMINIAK STANISŁAW
    11:00
    03/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 6A, rząd 15, miejsce 3

  • FILIPIŃSKA KRYSTYNA
    12:30
    03/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27B, rząd 3, miejsce 37

  • NOWACZYK MARIAN
    14:00
    03/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 39B, rząd 12, miejsce 20

4
  • SŁOWIK ZDZISŁAW
    09:30
    04/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 3, miejsce 19

  • KUSY DAWID
    11:00
    04/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ., rząd 8, miejsce 39

  • MAŁYSZKO EDWARD
    12:30
    04/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 5, miejsce 24

  • SŁABISZ LESZEK
    14:00
    04/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 16, miejsce 11

5
  • RESZKA KAZIMIERZ
    11:00
    05/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 19, miejsce 21

  • ŁAZARZ TERESA
    12:30
    05/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 10, miejsce 10

  • MAŁECKI WIESŁAW
    14:00
    05/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 3A, rząd 16, miejsce 1

6
7
  • SZEWCZUK SŁAWOMIR
    10:00
    07/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS 

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 11, miejsce 3

  • KANDEFER JANUSZ
    12:30
    07/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7A, rząd 21, miejsce 18

8
  • MICHTA ANTONI
    09:00
    08/02/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 17

  • ROSÓŁ LEONIA
    11:00
    08/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 18, miejsce 10

  • DROZD JERZY
    12:30
    08/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 34B, rząd 8, miejsce 4

  • KULPA BOGUMIŁ
    14:00
    08/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15B, rząd 20, miejsce 9

9
10
11
  • POPIELA RYSZARD
    08:15
    11/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 34B, rząd 26, miejsce 4

  • PELIKAN MACIEJ
    09:30
    11/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 12, miejsce 7

  • KOGUT JANINA
    10:15
    11/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 21, miejsce 27

  • KUJAWA STANISŁAWA
    11:45
    11/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 26A, rząd 13, miejsce 18

  • ŁUPINKA STEFANIA
    13:15
    11/02/2020

    SALA: DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS”- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 49B, rząd 24, miejsce 6

  • ADAMCZYK HONORATA
    14:00
    11/02/2020

    SALA: GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 8, miejsce 16

  • MELING BOLESŁAW
    14:30
    11/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera 20B, rząd 4, miejsce 4

12
  • JAŚLANEK WERONIKA
    11:00
    12/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 14, miejsce 27

  • MAIK FRANCISZKA
    12:30
    12/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 18B, rząd 6, miejsce 36

  • KORZENIOWSKI PAWEŁ
    14:00
    12/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17B, rząd 5, miejsce 13

13
  • FRĄCKOWIAK PIOTR
    14:00
    13/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 28B, rząd 3, miejsce 2

14
  • GROCHOWSKI STANISŁAW
    09:30
    14/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30B, rząd 18, miejsce 9

  • MAZURKIEWICZ ALOJZY
    09:31 -11:00
    14/02/2020-15/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43A, rząd 5, miejsce 13

  • LIZOŃ JÓZEF
    11:00
    14/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 15, miejsce 41

  • CZEPIEL CEZARY
    12:30
    14/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 12A, rząd 1, miejsce 4

  • FRANCISZKOWSKI JERZY
    14:00
    14/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 22A, rząd 34, miejsce 5

15
  • KAISER PAWEŁ
    09:30
    15/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” 

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 18, miejsce 4

  • BIAŁASZEWSKA DANIELA
    10:00
    15/02/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 37A, rząd 5, miejsce 13

  • PASZNIK EUGENIA
    10:15
    15/02/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 10, miejsce 38

  • MAZURKIEWICZ ALOJZY
    11:00
    15/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 43A, rząd 5, miejsce 13

  • PRZYDATEK BARTŁOMIEJ
    12:30
    15/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7DZ, rząd 17, miejsce 20

  • PIECHOCKI MAREK
    13:15
    15/02/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 40B, rząd 27, miejsce 12

  • GASZYNA MIECZYSŁAWA
    13:45
    15/02/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 41B, rząd 4, miejsce 14

  • KOWALICKA KATARZYNA
    14:00
    15/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 20A, rząd 5, miejsce 22

16
17
  • FILAK HALINA
    11:00
    17/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 15B, rząd 22, miejsce 11

  • NOWAK BARBARA
    14:00
    17/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 15, miejsce 46

18
  • GROLEWSKA WANDA
    11:00
    18/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 31A, rząd 17, miejsce 8 

  • MARMULEWICZ MARIA
    12:30
    18/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 15, miejsce 44

  • GORAL ZOFIA
    14:00
    18/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 25B, rząd 5, miejsce 12 

19
  • WRZASK ZBIGNIEW
    09:30
    19/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 24B, rząd 3, miejsce 1 

  • SKALIK SABINA
    11:00
    19/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 16A, rząd 8, miejsce 17 

  • MUŃKO STANISŁAWA
    12:30
    19/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 1B, rząd 8, miejsce 6 

  • HAMULSKI ZBIGNIEW
    14:00
    19/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 39B, rząd 12,  miejsce 19 

20
  • PODLASIŃSKA-STACHOWIAK ELŻBIETA
    11:00
    20/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 14B, rząd 10,  miejsce 6

  • KARPIK JANUSZ
    11:45
    20/02/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 17A, rząd 10,  miejsce 16

  • WARGUŁA ANDRZEJ
    12:30
    20/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 10,  miejsce 39 

  • SULOWSKI ZBIGNIEW
    12:30
    20/02/2020

    SALA:  GORZOWSKI DOM POGRZEBOWY – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 27A, rząd 16,  miejsce 9

  • ŻYRKO ROMAN
    14:00
    20/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 48B, rząd 21,  miejsce 24

21
  • ŁUKASZYK JAN
    08:30
    21/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – POGRZEB

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 10,  miejsce 40

  • SZMYTKOWSKA ALICJA
    12:30
    21/02/2020

    SALA:  KONDUKT OD BRAMY NR 1

    Miejsce pochówku: kwatera 42B, rząd 13,  miejsce 18

  • KUBIAK SEBASTIAN
    12:30
    21/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 30K, rząd 3,  miejsce 5

  • SKASKIEWICZ KAZIMIERA
    13:15
    21/02/2020

    SALA:  KAPLICA MIEJSKA – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 7C, rząd 1,  miejsce 1

  • MOSINGIEWICZ LEOKADIA
    14:00
    21/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY PRODUCTS- MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera 32B, rząd 10,  miejsce 12

22
23
24
  • STANKOWIAK DANUTA
    11:00
    24/02/2020

    SALA:  DOM POGRZEBOWY „PRODUCTS” – MSZA

    Miejsce pochówku: kwatera DZ.7, rząd 17,  miejsce 21

25
26
27
28
29

Aby przejść do szczegółowego terminarza pogrzebów proszę kliknąć w link — szczegółowy harmonogram pogrzebów


Aby wyświetlić pogrzeby z danego dnia proszę kliknąć w link — harmonogram na dany dzień